Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

Načtení dat z tabulky MS EXCEL do VB

Dobrý den, hledám radu. Dá se někde najít &quot;něco&quot; čím bych mohl načítat excel tabulky přímo do datových polí ve VB? popř. může mí někdo poradit, jak na to (jsem ale úplný začátečník)

VB.NET

30 odpovědí
 
09.02.2016 12:09

anonym

Spuštění default.aspx jako první stránky

Dobrý den, zajímalo by mne, jak máte ošetčeno spuštění souboru Defualt.aspx jako první stránky webu, já jsem si nahrál na FTP web dělaný v ASP .NET, ale musel jsem přidat ještě soubor Index.php s Header(&quot;Location: Default.aspx&quot;), aby se spouštěl Default.aspx, ale při použití tlačítka Zp...

ASP.NET WebForms

6 odpovědí
 
28.03.2011 6:47

anonym

Možnosť opravy

Dobrý deň. Tieto stránky sú fakt výborne, chýba mi len jedná nie veľmi podstatná vec. Možnosť opravy vlastných príspevkov, v ktorých chyby stále zbadám až po stlačení tlačítka &quot;Přidat téma&quot;. Ja viem, že najjednoduchšie by bolo si všetko predtým dvakrát prečítať, ale taký čas sú ľudia s...

Offtopic

7 odpovědí
 
10.08.2008 21:14

Lubos Blader

Asociace souborových typů s programem

Zdravím, zajímalo by mně jak lze docílit asociace určitých typů souborů s mým programem. Děkuji

VB.NET

6 odpovědí
 
19.02.2008 17:50

Bouchac Mazelllll

Probublávání událostí

Nějak se mi nedaří přijít ve vb.net, jak dosáhnout, aby například, když kliknu na prvek PictureBox se ta samá událost dostala až k formuláři. To jest aby se spustil kód jak pro PictureBox, tak pro Form. Čili aby kliknutí probublalo (myslím, že tak se to nazývalo ve vbscriptu) o úroveň víc.

VB.NET

1 odpovědí
 
29.12.2007 19:19

Ondřej Linhart

Systémové ikony

Dobrý den, jak mohu ze systému vytahat ikony pro určité typy souborů a požít je do listview ve své aplikaci?

VB.NET, WinForms

20 odpovědí
 
18.09.2007 17:09

Viktor Langer

Proces nebo vlákno, modul nebo třída

Úvodem se přiznám, že v některých základních pojmech objektového programování mám prozatím trošku zmatek. Pokud proto přesahuje můj dotaz možnosti běžné rady v diskusi, buďte, prosím, k mým šedinám shovívaví a pošlete mne &quot;do Paďous&quot; s dostatečnou dávkou grácie, abychom si neničili tuto...

VB.NET, Architektura, WinForms

14 odpovědí
 
18.09.2007 9:12

anonym

ListBox zobrazování položek

Zdravím, lze pomocí ListBox.FormatString docílit toho, aby se mi položky jako: &quot;C:/File1.bin&quot; &quot;C:/Folder&quot; zobrazovali: &quot;File1.bin&quot; &quot;Folder&quot; a jestli ano, jak můžu programově zjistit celou cestu z položky zobrazené přes formatstring? Děkuji

VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
18.09.2007 8:29

Tomáš Herceg

Odstranění diakritiky z textu

Zdravím, existuje ve vb .net nějaká třída, která by uměla odstranit (resp. nahradit) z textu veškerou diakritiku (+- interpunkci) ?

VB.NET

2 odpovědí
 
17.09.2007 17:00

Jan Novák

Načtení dat z webové stránky do pole

Potřebuji pravidelně stahovat z webu ČNB tabulku kůrzů měn do mé aplikace. V současnosti to řeším tak, že danou webovou stránku makrem otevřu v Excelu a data upravím a vyexportuji do txt souboru a s ním již pracuje moje aplikace. Ovšem toto řešení mi připadá nevhodné. Existuje nějaký elegantní zp...

VB.NET

10 odpovědí
 
17.09.2007 16:29

Viktor Langer

Práce s databízí prostřednictvím VB.net

Zdravím, uvítal by jsem nějaký článek na téma Databáze a práce s nimi prostřednictvím VB.net. Díky

VB.NET, XML, Databáze

5 odpovědí
 
17.09.2007 16:06

Tomas Pastrnak

Neexistující uživatel

Zdravím, založil jsem si na vb .net profil se jménem &quot;huntert&quot;, ale nepřšel mi aktivační email. Založil jsem tedy za několik dní ůčet se jménem &quot;flary&quot;, ale když jsem zadal e-mail, který jsem zadal u první registrace, automat mě upozornit, že je e-mail používán jiným uživat...

Offtopic

3 odpovědí
 
16.09.2007 22:18

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Pozice kurzoru v textboxu

Zdravím, poradíte mi někdo, jak zjisti pozici kurzoru v textboxu? Mám na myslim číslo řádku, v němž je kurzor a také číslo symbolu na ktarém se nachází. Děkuji

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
16.09.2007 14:13

Jan Novák

TreeView1_AfterLabelEdit

Mám událost, která ošetřuje, aby se text TreeNode po přejmenování změnil na ten samý text s mezerami nahrazenými podtržítky: ale po přejmenování se text nezmění, proč?

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
16.09.2007 13:38

Viktor Langer

Cesta k souboru - z URI na Path

Zdravím, poradíte mi někdo, jak můžu z: &quot;C:/Documents%20And%20Settings/User/Plocha/File.bin&quot; nějaký elegantním způsobem dostat: &quot;C:/Documents And Settings/User/Plocha/File.bin&quot; Děkuji

VB.NET

3 odpovědí
 
16.09.2007 13:38

Jan Novák

Komprimace a dekomprimace

Zajímalo by mne, jestli .net nějakým způsobem podporuje alespoň zip pakování a rozpakování. Čili jak pomocí vb.net komprimovat a dekomprimovat data.

VB.NET, I/O operace

2 odpovědí
 
16.09.2007 12:15

anonym

Bitové operace v dotazu na tabulku

Existuje možnost při dotazování na tabulku z DataSetu použít v dotazu bitové operace? Aby bylo jasné, o co mi jde, přidám příklad: Používám v aplikaci pro vyfiltrování odpovídajících řádků tabulky konstrukci : Pokud je dotaz standardní, např. vše funguje jak má. Jenomže já bych potřebova...

VB.NET, ADO.NET, Databáze

1 odpovědí
 
15.09.2007 21:14

Viktor Langer

Pozastevení běhu programu

Prosím o radu, jak jednoduchým způsobem poastavit běh programu ve VB, např. PAUZA = 10 (vteřin). Děkuji.

VB6/VBA

2 odpovědí
 
15.09.2007 14:52

Tomáš Herceg

Velká čísla

Poradil by mi někdo, jak mám pracovat s velkou proměnnou (pro představu má asi 5000 cifer a pár desetinných míst), která se mi nevejde do datového typu? Potřeboval bych s ní pracovat podobně jako v Kalkulačce z třetího dílu Začínáme.

VB.NET

2 odpovědí
 
13.09.2007 16:21

anonym

TreeView a změna textu node

Zdravím, mám problém s TreeView, programově do něj plním seznam objektů. Pod pravým tlačítkem mám menu, ve kterém je položka &quot;spravovat objekt&quot;. potřebuji po stisku tohoto tlačítka změnit text vybraného node tak, že před text dám nějaký znak, např. &#39;&gt;&#39;. To mi všechno funguje...

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
13.09.2007 13:35

Tomáš Herceg

<< < 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback