FTP client   zodpovězená otázka

Offtopic

Cau lidi potreboval bych nekde sehnat plne funkcni zdroj nejakeho FTP clienta. Uz jsem jich mel par ale vsechny meli nejake chyby. :(

Dik moc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Fakt si myslíte, že tento dotaz patří do kategorie Visual Basic .NET. Když už, tak možná do kategorie Off Topic.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já nevím, ale ve VB.NET přece lze FTP klienta napsat, nebo ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ale původní dotaz zněl, jestli neznáme nějakého dobrého FTP klienta. Navíc není úplný, není z něj jasné, co by měl klient umět a co na současných vadí, ani nevíme, které že to vlastně nevyhovují. Chce to prostě trochu přemýšlet.

A i kdyby byl dotaz na to, jak FTP klienta naprogramovat, tak je naprsto nesmyslný, napsat FTP klienta není věc na 2 hodiny, ale na hezkých pár dní až týdnů, pokud tedy má být plně funkční.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Totiž, tady je problém že příspěvky lze po uveřejnění editovat. Původně tam bylo "zdroj", což jsem pochopil jako "zdroják" FTP klienta napsaného ve VB.NET. ;-)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

ja narozdíl od prvního příspěvku mám následujíc prosbu :

chtel bych ve sve aplikaci pracovat se složkama a souborama na FTP serveru jako s lokalnima složkama. Tzn zobrzeni obsahu souboru v adresáři, načtení txt souboru a pod.

Tedy potřebuji si zpřístupnit FTP server.

Děkuji za odpověď

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback