FormView1   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den, chtěl jsem se zepta jestli by mi někdo neporadil. Mam dva prvky FormView otevřené v režimu pro vkládání nových dat do databáze. A nevím jak udělat aby když v prvním prvku FormView vložím do databáze data tak aby se tyto nová data objevila hned v tom druhém prvku FormView který je v režimu pro vkládání dat(tento druhý prvek obsahuje DropdownLinst ve kterém se tyto data zobrazují). V případě že provedu načtení celé stránky znovu tak se mi zase u toho druhého prvku FormView uzavře okno pro vkládání nových dat do databáze a to nechci.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Po přidání záznamu zavolejte na dotyčný DropDownList metodu DataBind, která zaktualizuje položky. Musíte ho najít pomocí FindControl, protože je uvnitř šablony FormView.

'VB.NET
CType(FormView1.FindControl("DropDownList1"), DropDownList).DataBind()

//C#
((DropDownList)FormView1.FindControl("DropDownList1")).DataBind();

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Diky za radu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback