Just-In-time Debugger   zodpovězená otázka

Visual Studio

dobrý den,

před pád dny jsem si nainstaloval Visual Studio 2000. Občas se mi stává, že se zobrazí okno Just-In-time Debugger. hlavně se to stává při spuštění Internet exploreru. Mohl by mi někdo poradit, jak tomu předejít? (nastaven9m debugger apod.) díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak zaprvé žádné Visual Studio 2000 neexistuje (existují pouze verze 2002, 2003, 2005, 2008, 2010) a zadruhé i kdybyste to někde v registru vypnul, tak se vám stejně zobrazí systémový dialog že v aplikaci došlo k chybě, takže toho jednoho klepnutí myší/klávesnicí se stejně nezbavíte...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Visual Studio 2000? Buď jsem něco zaspal nebo je to překlep :).

Zkuste Tools -> Options... -> Debugging -> Just-In-Time a odškrtněte všechny položky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuju, povedlo se. PS: opravdu jsem se překlepl. Mělo tam být 2008.

jeětě jednou dík

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Není zač, příště jen prosím označte odpověď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ve VS někde v nástrojích - možnostech je konfigurace ladění, V expres edicích je k vypnutí debugeru nutné v registrech smazat:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ AeDebug \ Debugger

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\DbgManagedDebugger HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \. NETFramework \ DbgManagedDebugger

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback