Knížka Visual Basic NET + XNA   zodpovězená otázka

VB.NET, XNA, Offtopic

Zdar, chci si koupit nějaků knížku o XNA 3d hrách a nějakou o 3d grafice (samozrejme o tvorbe 3d grafiky do xna, fbx), chci se to učit ve visual basicu, sice to C# snesu, ale radsi basic. Co by jste mi na trhu doporučili?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Problém je v tom, že VB.NET není s XNA oficiálně podporovaný, musí se to trochu obcházet, aby to fungovalo. Proto o tom nevycházení knihy (pokud vím, žádná taková neexistuje).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Taky by mě to zajímalo, nebylo by alespoń něco pro c#?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak dobře, já bych zkusil C#. Mám jisté zkušenosti z php a pokud vím je tomu trochu podobné. Nevíte o něčem?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nechci Vám brát iluze - PHP-čko s C# (alespoň dle mých osobních zkušeností) má společné tak středníky za příkazy.

Jinak mi při luštění C#-ových programů spíše napomáhají mé chabé znalosti VB, protože filozofie obou programů je z velké části úplně stejná a alespoň v těch základních oblastech jde spíše pouze o jinou syntaxi téhož, k čemuž stačí buď překladač kódu, nebo, což je lepší, článek pana Linharta na tomto webu, který se právě porovnání obou syntaxí věnoval.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mě právě zajímalo, jestli neexistuje nějaká taková kniha, ale pro C#, který je oficiálně PODPOROVANÝ...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nedalo mi to a začal jsem brouzdat po netu , ale moc úspěch jsem neměl.Našel jsem pouze jednu knihu a to ještě v angličtině.

http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback