Visual Studio OS X   otázka

Visual Studio

Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli je nejaka verze Visual Studia pro OS X.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Oficiální ne..je možné využít alternativy v podobě Xamarinu apod. Nebo lépe použít VirtualBox a v něm mít Win s plným VS

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Přemýšlím o koupi Macbooku, ale potřebuju,aby mi na nem jelo hlavne Visual Studio. Takže je možnost jak to udělat? :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jak jsem psal výše..jinak stačí google a hledat :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nainstaluj si parallels desktop a pak můžeš pouštět VS přímo v MacOS, nebo se jednoduše přepínat mezi macOS a Win.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ahoj, jak už zde bylo napsáno, použíj nějaký virtualizační nástroj. Já jsem na svém iMacu používal Parallels Desktop (placený) a teď jsem přešel na VirtualBox který je free a jsem s ním spokojenější. Má sice méně funkcí než Parallels Desktop (neumožňuje integraci přímo do OSX), ale tyto funkce jsem stejně nepoužíval (mám radši když mám na jedné ploše ve full screenu klasické Windows než aby se mi to motalo s Mac Aplikacemi) a taky mi příjde že je o něco svižnější.

Co se týká výkonu, prakticky nepoznám že pracuji ve virtuálním prostředí. Kromě Visual Studia mi tam běží 2 SQL servery se všemi službami(reporting service atd.), mám tam nainstalovaný klasický software typu MS Office a chod je naprosto bez problémů.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback