Jak přinutit plugin aby se zkopíroval do build složky start up projektu?   zodpovězená otázka

C#, Visual Studio

Zdravím všechny programátory,

mám následující problém. V mém Solution mám 10 projektů. První je win form aplikace a zbytek jsou .dll knihovny. Jedná se o pluginy do mojí aplikace. Chtěl bych se zeptat jak přinutím Visual Studio aby .dll knihovny kopírovalo do složky s win form aplikací.

Verze Visual Studia: 2010 C# Express

Jazyk: C#

Dodatečné info:

Přidal jsem start up projektu Project Dependencies na mé .dll knihovny (pluginy), pořád nic.

Děkuji za každou radu

Honza Tajovský

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nejjednodušší řešení by mělo být to, že u projektů dll addinů změníte adresář, do kterého se dll builduje (vlastnosti projektu, záložka Build, Output path) na bin\Debug adresář hlavní aplikace.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dá se použít i nastavení příkazů v Post build step (Project Properties -> Build Events) projektu pluginu.

Např. vložit příkaz "cp ./plugin/debug/plugin.dll ./master/debug/plugin.dll" (cesty si upravte sám)

Příkazů může být více, provedou se po zbuildování pluginu.

Vhodné je také nastavit si mezi projekty Dependencies...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ve svém winforms projektu nastav pro všechny assembly property "Copy To Local" na true ;)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback