INSTALACE MS SQL SERVER 2014 - MANAGEMENT STUDIO   zodpovězená otázka

C#, Databáze

Zdravím,

mám takový menší problém. Snažím s nainstalovat MS SQL Server Management Studio na externí HDD. Do Instance root directory a také do Shared feature directory zadám složku Microsoft SQL Server vytvořenou na ext. HDD a dále pokračuji v instalaci, ale když chci spustit Management studio třebas na jiném PC nebo Notebooku tak mi to nejde a když se podívám do ProgramFiles na Disk :C tak tam vidím složku Microsoft SQL Server a tam pak i .exe soubor SSMS.EXE, který spouští Management studio.

Můj dotaz je jak mám nainstalovat danou složku i s SSMS.EXE na ext. disk. Když tam složku pouze zkopíruji tak to nejde spustit.

Děkuji za odpověď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Fungování MS SQL Management studia je závislé na mnoha "stálých" informacích, mimo jiné se při instalaci zapisuje mnoho informací do registru a mám pocit, že na externím HDD to fungovat nebude, protože na jiném PC tyto informace v registru prostě nejsou...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback