Stejná assembly - různe verze v asp. net mvc aplikaci   otázka

C#, ASP.NET MVC, .NET, Runtime (CLR)

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zkušenějších jaké jsou možnosti, které řeší tento problém. Mám několik assembly, které potřebuji referencovat v ASP.NET MVC aplikaci.

Postupoval jsem následovně, mám jednu hlavní aplikaci www.main.cz a pak "sub" aplikace www.main.cz/sub1 a www.main.cz/sub2 apod. Tady by asi nebyl problém, jelikož každá sub aplikace se spouští v nové aplikační doméně(doufám), takže jsem schopen do nich načíst stejnou(é) dll v jiných verzích. Na tomto řešení mi vadí, že nejsem schopen odkazovat(nebo nevím jak) na sdílené věci např. scripty,css,autentizace, autorizace z hlavní aplikace relativně a musím vše zadávat absolutně www.main.cz/Account/Logout

Tak jsem to zkoušel řešit pomocí Areas, kde jednotlivé arey jsou sub aplikace. Routovaní zde funguje v pohodě, ale assembly se použije ta, která je dříve načtená i když mají jinou verzi. Respektive použije se ta, která je v bin adresáři hlavní aplikace, i když každá sub aplikace(area) referencuje jinou verzi té assembly. Myslel jsem, že i v případě použití areas, se každá area spouští v nové aplikační doméně, jelikož iis express ukazuje, že bezí tri aplikace, ale zřejmě to beží všechno v jedné?

Omlouvám se za krkolomné vysvětlení, ale věřím, že mi rozumíte.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback