Jak vytvořit Windows Phone aplikaci?   otázka

VB.NET, Windows Phone

Zdravím,

chtěl bych vytvořit velice jednoduchou aplikaci pro WP 8.1. Nepotřebuju ji umisťovat na Store, stačila by pro moje vlastní použití + ještě pro jednoho kámoše.

Něco málo umím ve VB, mám Visual Studio 2015, ale vůbec netuším, jak to dostat do mobilu. Naklikal jsem si pokusně nějaký tlačítka v designeru, ale nefunguje mi emulace (Hlásí to prblém s hyper-V; Mám W10 Home, 64bit). Build se povedl, ale teď bych to rád zkusil spustit v telefonu (Lumia 630) a otestovat... Ale vůbec nemám tušení, jak to do mobilu dostat.

Nemáte někdo nějakej tip, případně návod, ideálně v češtine?

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Do telefonu to dostaneš tak, že nahoře vyklikneš místo x86, nebo x64 ARM a místo emulator, nebo local machine dáš Device, které musíš mít připojené a odemčené (lockscreen)... A taky to bude brblat něco ve smyslu developer accountu, což se prostě zaregistruješ, přihlásíš...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Do telefonu to dostaneš tak, že nahoře vyklikneš místo x86, nebo x64 ARM a místo emulator, nebo local machine dáš Device, které musíš mít připojené a odemčené (lockscreen)... A taky to bude brblat něco ve smyslu developer accountu, což se prostě zaregistruješ, přihlásíš...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback