Aplikace s framework 2.0 volá webovou službu s framework 4.5   otázka

VB.NET, ASP.NET WebForms, WinForms

Zdravím,

mám dotaz. Mám vytvořenou aplikaci, která pouze zavolá webovou službu a musí být buildnutá ve frameworku 2.0 (nemůžu použít framework 4.0) a dále mám webovou službu a ta musí být ve frameworku 4.5., ale nejde se spojit na webovou službu. Pokud aplikaci buildnu na 4.0, tak funguje bez problému. To není možné pracovat s aplikaci v 2.0, ikdyž webová služba je 4.5?? Přece aplikace jen zavolá službu ne? děkuji za rychlou odpověď

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý večer,

tak určitě by to mělo být jedno pokud se jedná o webservice, tam se nijak verze netframeworku neporovnávají. Zkusil bych přegenerovat webreferenci, případně ručně vygenerovat třídu podle wsdl. ( https://msdn.microsoft.com/en-us/library... )

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možná by nebylo od věci přiložit nějakou chybovou hlášku. Problém nemusí být ani s .NETem ale např. s verzí TLS apod. .NET 2.0 např. nepodporuje TLS 1.2.

Mohu se jen zeptat, proč to musí být zrovna v .NET 2.0? I u Win XP SP 3 se dá očekávat 3.5.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možná by nebylo od věci přiložit nějakou chybovou hlášku. Problém nemusí být ani s .NETem ale např. s verzí TLS apod. .NET 2.0 např. nepodporuje TLS 1.2.

Mohu se jen zeptat, proč to musí být zrovna v .NET 2.0? I u Win XP SP 3 se dá očekávat 3.5.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback