Nový ASP.NET webhosting   otázka

ASP.NET/IIS

Dobrý den,

rádi bychom vám představili nový webhosting www.winhosting.cz zaměřený na ASP.NET.

Naše přednosti jsou:

- podpora ASP.NET 3.5/4.6/Core + PHP

- certifikáty Let's Encrypt

- publikování pomocí WebDeploy

- přehledná a pohodlná administrace

- snadná instalace oblíbených redakčních systémů

- Windows Server 2016 + SQL Server 2016

a mnoho dalších funkcí...

Budeme velice rádi, když si webhosting bezplatně vyzkoušíte a samozřejmě uvítáme i vaše názory a případné dotazy.

Více informací na:

www.winhosting.cz

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pěkné.

Když jsem se tak před 3 roky snažíval nasazovat asp.net aplikace, docela vstříc mi vyšli v aspone.cz. Vstříc myslím to, že jsem tehdá spoustu věcí nechápal a jejich tutoriály mi v mnohém pomohly. Udělejte taky tutoriály. Také super byla free verze včetně databáze se stránkami na doméně 3. řádu. Super to bylo v tom, že v momentě, když jsem potřeboval už ostrou verzi, tak jsem hosting už nehledal, ale věděl jak to funguje tam... Vaše vyzkoušet zdarma je sice prima, ale nepůsobí to příliš věrohodně, třeba už jenom kvůli tomu, že nevím, co to "vyzkoušet" a "zdarma" znamená a zjišťovat to až po té, co vám svěřím svůj e-mail se mi nechce... Jinak to na mě působí dobře. Přehledný a jednoduchý ceník, parametry, ok.. Ale tak nějak mám pocit, že toho bude ještě víc, ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

děkujeme za váš názor i postřehy. Aktuálně jsme teprve v začátcích, ale postupem času chceme přidávat další funkce a služby včetně návodů a tutoriálů. Máte pravdu, že "vyzkoušet zdarma" není na webu dostatečně vysvětleno, to určitě napravíme. Prakticky od nás získáte kredit v hodnotě 28 Kč, díky kterému si můžete služby bezplatně vyzkoušet. K testování nepotřebujete vlastní doménu, vše je možné si vyzkoušet na našich doménách 3. řádu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback