Vytvoření databáze v ASP .NET 2.0   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms, Databáze

Dobrý den, omlouvám se že otravuji, ale mohl by mi někdo vysvětlit, jak ve Visual Web Developeru vytvořit databázi??

Mě to hodí stejnou chybu, která je napsaná v diskuzi u 4. dílu "Jednoduchá práce s daty".

Zkoušel jsem to podle návodu, ale bezvýsledně. Mám na počítači tři uživatelské účty. Dva s plnými právy a jeden s omezenými.

Účet Administrator nemám. Jsem "začátečník", takže bych rád chtěl, aby mi někdo odpověděl. Opravdu si s tím nevím rady :-( , Prosím pište.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Narazil jste zřejmě na úplně stejný problém, který jsem vyřešil až po přihlášení na účet Administrator. Z jiného účtu, i když s plnými právy, změna nastavení neprošla.

Účet Administrator je vytvořen při instalaci systému. Neuvádíte jaký systém máte a jak máte nastavené přihlašování. Tak jen odhadem: zkuste po zapnutí počítače před přihlášením 2x opakovat trojhmat CTRL-ALT-DEL a do přihlašovacího dialogu zapsat Administrator a heslo. Pokud heslo neznáte, zkuste nechat kolonku prázdnou. Když přihlášení neprojde, obraťte se na toho, kdo systém instaloval. Pokud projde, postupujte podle návodu v diskuzi.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Moc díky za odpověď, funguje to skvěle. Jinak mám WinXP se sp2.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback