kreslení na plochu   otázka

VB.NET, XNA, DirectX, Grafika

Ahoj, chtěl bych si udělat jednoduchou aplikaci která mi prostě vykreslí něco na plochu tím myslím na pozadí. Kdysi existovaly blbustky že se po monitoru proháněla zvířátka atd...chtěl bych vykreslit třeba kreslenou postavičku kerá mi zamává, nebo nějaký 3D model (ted me nejspiš ukamenujete za složitost :D ) atd...jenže nevím jak na to, kreslit mimo form nejde, direktX pravděpodobně taky nebude nejideálnější řešení...

Napadlo mne že pokat jde na ploše místo pozadí přehrat video, zda nejde i nějak misto pozadí spustiti program ...tim padem bych kreslil na jeho formulář a vše by bylo jednoduché.

Nevíte někdo kterým směrem mne poštouchnout? Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Rozhodně řešení mám. Napište do google

vb.net draw to desktop

prostudujte si prvních pár odkazů a pak se zeptejte na to, co Vám není jasné.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkusil jsem, pročetl jsem, bohužel nikde kýžený výsledek. Ano našel jsem cosi co se zabývalo vypsáním textu na monitor ale to je jedniné bohužel. Zkoušel jsem hledat už předtim ale spíš než "hledej" bych potřeboval popostrčit co mám kdelat, jak to funguje. Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Skus se juknout na tohle :-) http://www.vyvojar.cz/Articles/464-8-wpf....

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

3D grafika ve WPF s problémem absolutně nesouvisí...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback