Vyvoj rozmernejsich aplikacii   zodpovězená otázka

Offtopic

Dobry den,

Chcel by som sa Vas spytat o nejakych dokumentaciach knih (cokolvek) kde sa rozobera nejaka problematika o vyvoji .NET aplikacii - hlavne winforms (popripade WPF). Teraz mam skor na mysli nejaky rady typy a triky ako vyvynut nejaku aplikaciu. Nemyslim ako programovat (syntax atd) ale skor nejaku tu architekturu navrhovy model a tak. Tteoriu o tom ako by mal vypadat program vacsich rozmerov aby sa clovek hned nezamotal. Comu sa vyhnut a co dodrziavat. Som v tom stadiu ze dokazem naprogramovat mensi projekt ale ked mam riesit nieco vacsie moc si nato netrufam lebo nemam nejako s tym prakticke skusenosti tak by som si chcel aspon pozriet ako by sa to dalo riesit.. Nejake techniky a tak. Neviem ci je to hlupa otazka ale niekde zacat musim. Budem vdacny za kazdu radu.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Vřele doporučuji knihu Co programátory ve škole neučí aneb softwarové inženýrství v reálné praxi od Petra Palety. Skutečně vynikající kniha, která se už bohužel neprodává, ale je ji možné objednat v nakladatelství Computer Press a oni ji vytisknou.

nahlásit spamnahlásit spam 6 / 6 odpovědětodpovědět

Dakujem skusim sa poobzerat po tej knihe.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback