Prechod z talianskeho Windowsu na slovenský   zodpovězená otázka

Offtopic

Dobrý deň.

V práci som dostal notebook s nainštalovaným Win XP Pro v talianskom jazyku (firma má sídlo v taliansku a odtiaľ bol ntb zaslaný). V ntb mám nainštalované aplikácie na programovanie PLC a HMI (tie sú v angličtine). Nakoľko po taliansky neviem, firma mi zakúpila takú istú verziu OS, ale v slovenskom jazyku. Otázka znie:

Ako čo najjednoduchšie a najrýchlejšie preinštalovať OS tak, aby som nemusel znova inštalovať všetky aplikácie a licencie? Pýtam sa preto, lebo inštalácia aplikácií trvala 3 pracovné zmeny a na to nemám naozaj náladu, si to znova zopakovať.

Ďakujem za skorú odpoveď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mozna neco jako Windows XP Multilingual User Interface Pack, ale nezkousel jsem.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Toto nefunguje na taliansky Windows. To som už skúšal.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud máte Windows XP Professional, instalace českého MUI Packu bude na 100% fungovat. Pokud je tam nějaká Home verze, tam to nejspíš nepůjde, nejsem si jist.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám Windows XP Professional, v. 2002, SP3. Už som to skúšal, ale nič sa nezmenilo, stále mám taliančinu. Inštalácia nefunguje, systém ohlási chybu: Setup cannot update your Windows XP files because the language installed on your system is different from the update language.

Neviem, či by to mohlo fungovať nasledovne:

Vytvorím zálohu registrov, urobím obraz program files a system32, nainštalujem nový Win (bez formátu, 2 OS na disku), natiahnem obraz program files a system 32 a importujem registre. Bude to fungovať?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pochybuji, pokud slovenským Windows dáte registry z předchozí instalace italských, velmi pravděpodobně se něco rozbije.

Přeinstalujte to celé znovu, pokud nefunguje ten language pack.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tušil som, že to budem musieť celé preinštalovať. Asi mi nič iné neostáva. Ďakujem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback