Spuštění aplikace - fatal error   otázka

C#, XNA, .NET

Dobrý den,

s kamarádem vyvíjíme hru v C# (XNA, NetFramework). Před pár dny mi ale začali všechny tyto aplikace při spuštění psát chybu a to:

Chyba modulu CLR: 80004005

Program nyní bude ukončen.

aplikace se potom vypne. Mám takový pocit že to dělají jen aplikace které potřebují vyšší verzi tohoto NetFrameworku. Například hra Magicka mi jde. Dříve mně ale tyhle aplikace šli bez problému. Zkoušel jsem přeinstalovat xna i NetFramework ale nepomohlo to. Nevím co s tím a žádám vás o radu.

Předem děkuji...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Toto by vám mohlo pomoci:

http://www.80004005.com/

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

To akurát odporúča použiť nejaký software, ktorému by som však neveril. Existuje množstvo takýchto utilit, ktoré vraj vyriešia problémy, všade odporúčajú tú ich. Čo mi pripadá, akoby lákali ľudí do pasce. Za druhé je to stránka, ktorá do bodky zodpovedá hľadanému výrazu, čo mi tiež pripadá ako pasca. Ak však chcete ten software použiť, tak každopádne by som predtým urobil zálohu všetkých dát a inštalačných súborov, a po použití dal preveriť celý počítač antivírusom, pre prípad, že je to skutočne pasca.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak jsem tenhle program použil a opravil spoustu chyb co sem na pc měl. Aplikace ale stejně nejde.

Budu rád za každé nápady.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback