přehrání *.gif v programu   zodpovězená otázka

VB.NET, WinForms, Grafika

dobrý den potřeboval bych vědět jak to udělat aby se při spuštěni programu spustil obrazek nebo gif a potom pro nějaké reakci by se zobrazil gif ale po ukončení zase ten obrazek pokoušel jsem se najit něco na netu a pošéfovat si to ve VB (mimochodem mam VB expres 2005) ale bezuspešně

ještě by byla otazecka na předěláni kodu pro VB 2005 na spouštění programu

Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click

Dim sAppName As String, sAppPath As String

Add the code in Listing A to the cmdCheck_Click() event. Next, add the following code in to the cmdClose_Click() event:

'close application

Call EndTask(sAppName)

Add the following code to the cmdStart_Click() event:

'start an application

Shell(sAppPath, vbMinimizedFocus)

Then, add the following code to the Form_Load() event:

sAppName = "Adobe Photoshop"

sAppPath = "D:\program files\Adobe\Photoshop 6.0\Photoshp.exe"

End Sub

End Class

předem děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud umíte alespoň trochu anglicky, tak doporučuji adresu:

http://www.vbdotnetheaven.com/UploadFile...

UsingThreadPool04212005053429AM/UsingThreadPool.aspxodkaz spojte na jeden řádek

Není to příliš jednoduché řešení, ale je to zatím to nejlepší na co jsem přišel.

A k tomu druhému příkladu. Vy chcete mít kód, který má možnost spustit libovolnou aplikaci a popřípadě ji zase ukončit?

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

ano to je presne to co potrebuji s tim spoustenim a ukoncovanim nevim zda si beru moc velke sousto ale chtel bych to spoustet prikazem ale to jeste nejak domyslim zatim nevim jak to udelat pokud mate nejaky napad nebo pripominku budu vdecny

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Spuštění a ukončování je snadné:

	Private Proc As Process

	Private Sub Spustit_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Spustit.Click
		Proc = System.Diagnostics.Process.Start("calc.exe")
	End Sub

	Private Sub Zavrit_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Zavrit.Click
		Proc.CloseMainWindow()
	End Sub

Máte proměnou typu Procces kterou naplníte při spuštění programu funkcí Start. Při ukončování zavoláte metodu CloseMainWindow a program se zavře.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

ja vam dekuji za odpoved ale mam problem mam normalni windows aplikaci ale nejde mi to nikam vlozit muzute poradit co vse musim udelat? tim myslim jestli musi byt tlacitko nebo tak proto ze ja tam tlacitko dal ale stejne mi to ukazalo chybu sem zacatecnik takze mi to dela trochu problem omlouvam se za zpusobene potize s vysvetlovanim

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kód co jsem uvedl je pouze ukázkový. Musíte vložit jednotlivé bloky do procedur, které se vyvolají poklepáním na tlačítko na formuláři.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

ja se omlouvam zbytečně sem plašil nakonec jsem na to přišel ale ostava problem pokud se muzu zeptat zda existuje zpusob jak to spustit bez tlačítka tím mám na mysli že by ten program kupříkladu srovnaval zvuk z mikrofonu (při určité hlasitosti aby nedocházelo ke zbytečnému zbržd'ováni programu)se zvukovou stopou uloženou v počítači

je to samozřejmě jen nápad mě osobně přijde jako nejjednodužší ale o to mi nejde nenapada mne totiž zpusob jak to udělat jinak

neznáte někdo jiný nebo totožný zpusod?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Neni dobre spustat .gif subory cez komponent webbrowser ?

WebBrowser1.Navigate("Cesta k suboru")

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback