Připomínky a náměty k webu   připomínka

Offtopic

Pokud máte jakékoliv připomínky, návrhy či náměty na další rozšíření serveru, rozhodně je sem napište.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět

Já bych zakázal přidávání příspěvků neregistrovaným uživatelům.

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 4 odpovědětodpovědět

Má to nějaký speciální důvod? Většina lidí, kteří sem přijdou poprvé, se nebudou hned registrovat, spousta lidí to ani dělat nechce. Ale proč by se nemohli zeptat?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Důvodem je zabránění potenciálnímu spamu a zároveň se mi nejeví zrovna dokonalé zobrazovat u anonymního uživatele kompletní IP adresu.

Dále bych přejmenoval Home na Domů.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět

K zabránění potencionálnímu spamu musí neregistrovaní uživatelé opsat čísla a písmenka z obrázku. V zobrazování kompletní IP adresy nevidím problém, když bude někdo páchat trestnou činnost, ať se ví, kdo to je.

Místo Home bych možná dal Titulní stránka, Úvodní stránka nebo Hlavní stránka, ale Domů mi zní trochu divně.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

IP adresu v celém tvaru lze ukládat do databáze, v diskusních fórech by vidět být neměla. Je to prostě bezpečnostní riziko a ne každému se to může líbit.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Pořád nechápu, co je na tom nebezpečného, že někdo zná vaši IP adresu. Pokud vaše příspěvky v diskusi neporušují zákon, tak se nemáte čeho bát. Zatím si na to nikdo jiný nestěžoval.

Pokud někomu vadí zobrazování IP adresy, je to pro něj větší motivace, aby se zaregistroval. U registrovaných uživatelů se IP adresa nezobrazuje.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tady vůbec nejde o nějaké porušování zákona. S trochou vědomostí z oblasti bezpečnosti a sítí není problém si při znalosti IP adresy daný počítač "proklepnout" a případně využít nalezených bezpečnostních děr k průniku do vzdáleného systému.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

A myslíte si, že nezobrazením IP adresy se toto riziko zmenší?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To je naprosto zřejmé ne? Nezvýší se tím sice bezpečnost cílového počítače ale zamezí se tím zjištění IP adresy cíle pro potenciálního útočníka.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Textové pole pro vyhledávání mě více vyhovovalo umístěné na hlavní stránce - takhle jsem nucen provést jedno klepnutí navíc bez jakéhokoliv přínosu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Až bude v HTML a CSS možné pozicovat relativně jeden prvek vůči levému hornímu rohu stránky a jiný prvek vůči nějakému divu, pak vyhledávací box vrátím tam, kde byl. Zvažuji na web přidat podporu technologie OpenSearch, takže budete moci použít políčko pro vyhledávání přímo ve vašem prohlížeči, pokud tam je.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pane Hercegu,

koukám, že jste "šalamounsky" vyřešil problém, jaké příspěvky z diskuse na titulní stránce zobrazovat.

Neberte to, prosím, jako kritiku, ale jako vyjádření mého osobního názoru, když už jste se na něj ptal.

Zvolené řešení, alespoň mně osobně, připadá dost nepřehledné a hlavně neefektivní.

Neefektivní proto, že každé nové vlákno se objeví jak v levém, tak i v pravém sloupci (protože zákonitě je u něj "čerstvé" i datum posleního příspěvku). Jediný rozdíl je pak v tom, kolik příspěvků z levého sloupce "předskočí" ty starší ve sloupci pravém.

Osobně bych celou věc řešil raději jako přehlednější jednosloupcovou záležitost (řazenou dle data poslední manipulace s vláknem) a spíše bych se zaměřil na rozšíření počtu zobrazovaných (dnes máte 8 + 8, tak z toho udělat třeba 12 nebo 15 a je dost vysoká pravděpodobnost, že nové příspěvky nezapadnou)

Ale i tak děkuji alespoň za provedenou úpravu, protože osobně ji považuji za přínosnou.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ono se to stejně ještě bude asi měnit a chceme umožnit registrovaným uživatelům, aby si mohli na úvodní stránce vybrat, co se jim tam bude zobrazovat. Chce to jen chvíli času a trpělivosti, pracujeme na tom.

Mě osobně zase přijde lepší zobrazovat nejnovější témata, protože se mi každou chvíli nezmění jejich pořadí podle toho, kdo kam co napíše.

Když někdo napíše něco do vlákna, kterého jsem se zúčastnil, použiji odkaz hned v e-mailovém klientovi a na úvodní stránce jej již nepotřebuji. Ale je to samozřejmě čistě subjektivní záležitost, zdaleka nejlepší by byla e-mailová konference namísto diskusního fóra.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dík za odpověď a chci zdůraznit, že jsem si moc dobře vědom, kolik asi energie do toho všeho dáváte a vážím si toho.

S tím e-mailem máte částečně pravdu, jenom to má jeden drobný nedostatek.

Většina vláken na fóru je třeba konkrétně pro mne zajímavá, leč mnohá jsou buď nad rámec mých skromných dovedností (abych do nich vložil i své rozumy), nebo to, co bych mohl k problému sdělit já již poradili ostatní. No a jelikož vkládat do těchto témat příspěvek typu "Ahoj" jenom proto, aby mi na můj e-mail chodily i ostatné reakce dalších pisatelů nepovažuji za šťastné, mám dost ztíženou možnost kontrolovat nové a pro mne zajímavé rady. A jeden konkrétní případ - v nedávné době se do diskusí na serveru připojil třeba pan Linhart a začal tak, že prošel i starší příspěvky ve fórech a připsal k nim svou reakci - a v mnohých případech zajímavou.

Bohužel, bez toho, abych zpětně procházel kompletním diskusním fórem, se dozvím pouze o reakcích ve vláknech, kterých jsem se osobně zúčastnil.

Jinak systém u vláken, do kterých jsem vstoupil, je skutečně dokonalý - tam o nic nepříjdu a najdu si to na mailu. Bohužel je tady ale ta podmínka "do kterých jsem vstoupil" - otázka pro zamyšlení, jestli by nestálo za zváženou přidat do jednotlivých vláken pro registrované uživatele tlačítko "k odběru" tohoto vlákna, abych si mohl přihlásit e-mailové zasílání i u těch vláken, do kterých nechci nebo spíše (v mém případě) neumím nějak prospěště vstoupit.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

S tím sledováním vláken je to poměrně dobrý nápad, až budu mít čas, tak to dodělám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak jsem provedl jsště jednu úpravu. Ve sloupci Aktualizovaná témata se ukáží jen témata, která nejsou ve sloupci levém. Takže nejnovější témata jsou nalevo a napravo jsou starší témata, kde se stále ještě diskutuje. Nic se tedy nebude zobrazovat dvakrát. Snad to bude lepší.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak to je přínosné, uvidíme, jak se s tím bude pracovat, ale pokud to takle bude fungovat, mohl byste si vysloužit velkou pochvalu za dobrý nápad :-)))

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Osobně mi změna zcela vyhovuje a tak za ni i za poslední zdokonalení moc děkuji.

Zobrazování IP u nepřihlášených též vítám. Myslím, že pokud se někdo pokouší vlámat do počítače, nejde po jedné IP, ale zkouší řady vygenerovaných adres.

A jde-li o ochranu proti nevítaným příspěvkům, zveřejnění celé IP adresy k ochraně přispěje.

V dalších možnostech pro registrované bych přivítal přihlášení e-mail odběru příspěvků i u témat, které jen sleduji a nepřispívám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Koukám, že se tu rozpoutala zajímavá a věcná diskuze. To je dobře, protože nynější podoba je jen jakousi ochutnávkou toho, co plánujeme a je tak čas ještě měnit funkčnost podle vašich námětů.

Ještě dodám, že většina změn bude výhodných především pro registrované uživatele.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Umožnit psaní komentářů a hodnocení ke Snippetům.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět

K tomuto návrhu bych se rád připojil svým hlasem, přijde mi zbytečné reagovat na snippet do diskusních fór.

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Až budu mít čas, tak diskusi ke snippetům přidělám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Rozšířené vyhledávání (možnost zaškrtnout oblasti kde vyhledávat)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Chybí mi možnost mazat příspěvky. Někdy se mi totiž stane, že odpovím omylem do fóra VB6, kde samozřejmě nemá .NET řešení význam, takže se potom zbytečně zaspamuje vlákno.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Pokud ano, tak s omezením:

1) na vlastní příspěvky (jistě jste nemyslel cizí, tedy jen pro přesnost)

2) dokud nebylo na příspěvek odpovídáno (souvisí s 1, jen to není tak zřejmé)

Dodatek:

I možnost dodatečné úpravy může být příliš volnosti. Úpravy jsou výborné k opravě překlepu, přehlédnuté gramatické chyby ap., tedy pokud se nemění smysl obsahu. Jinak by měl autor na změnu upozornit. Snad by k tomu byla dobrá výzva po volbě upravit nebo automatický záznam "upraveno, datum, čas".

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Naprosto souhlasím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Napadla mě jedna věc, zakladatel příspěvku čí vlákna by měl právo příspěvek označit jako "nesouvisející" a pak by se místo příspěvku zobrazil jen proužek hlásající, že se zde nachází nesouvisející příspěvek a uživatel by měl k dispozici odkaz pro zobrazení nesouvisejícího příspěvku.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ještě bych dal zakladatelům vlákna možnost změnit jeho název, zbrklí uživatelé by mohli opravit svou chybu a admini by měli tím pídem méňe práce.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zdravím,

poslední dobou se mi zdá, že v diskusi převládá trend, kdy např. neregistrovaný návštěvník položí dotaz a když dostane uspokojivou odpověď, vlákno opustí aniž by označil odpověď, či poděkoval.

Napadlo mne tedy, že by možná nebylo špatné automaticky procházet diskusní vlákna a vyseparovat ta, která jsou označena jako nezodpovězená a pokud by byla již staršího data, označit je jako vyřešená. Jistě je tu možnost, že se na konkrétní dotaz odpověď neobjeví, ale já mám pocit, že mnohem častější je situace, když je téma zodpovězeno a posléze opuštěno.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

V tomto bodě bych se spíše přimlouval za oprášení nastíněných záměrů na rozšíření pravomocí pro některé stálejší a věrnější členy naší rodiny tak, aby mohli třeba tento úklid na základě nějakých dohodnutých pravidel průběžně provádět. Přece jenom se občas stane, že odpovědi, na kterou čekáte, se Vám dostane až po čase od nového návštěvníka, který si prolétne ty nezodpovězené problémy. A díky zavedenému, a dle mého velice prospěšnému systému upozorňování i na starší vlákna s novým příspěvkem, bychom tento systém automatickým odznačováním vláken tak trochu degradovali.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pravda, takhle jsem se na to nepodíval. Díky, to mě nenapadlo.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Chcel by som sa opýtať ako dopadli tričká z ankety? Budú na predaj?

Možno trošičku offtopic otázka, ale nechcel som skrz ňu vytvárať novú tému.

Vašo

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Trička z ankety musím nejdřív navrhnout a pak zjistit počet lidí, kteří by měli zájem. Teď bohužel nemám moc času, ale snad se k tomu v nejbližší době dostanu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možná by nebylo špatné vytvořit nějaké přehledné úložiště pro ukázkové projekty a příklady, které by bylo přístupné všem pro čtení a registrovaným uživatelům i pro zápis.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Chtělo by to opravit dvě věci: Pokud jsou na hlavní stránce označena některá témata jako nová, toto označení nezmizí po opětovné aktualizaci stránky, aby to zmizelo je nutné stránku aktualizovat 2x. Toto se projevuje v prohlížeči Mozilla Firefox 3.0.6, Internet Explorer jsem nezkoušel. Další problém je při používání tlačítek B, I, U a VB code, pokud textové pole s textem pro příspěvek neobsahuje žádný text, stisknutí požadovaného tlačítka nevloží potřebné znaky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Anebo označovat nové ve smyslu nepřečtené - označení by mělo zmizet, až když příspěvek odklepnu a ostatní označení by mělo zůstat i po aktualizaci stránky. Někdy to vypadá, že to tak je, ale pak najednou po návratu na hlavní stránku všechna označení zmizí - chování jsem nezkoumal, dojem je, že neočekávaně zmizí.

Všechna tlačítka mi fungují, i když je textové pole zcela prázdné (MSIE 7)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Při otevření příspěvku, článku, nebo blogu změnit titulek okna na název tohoto příspěvku, článku, nebo blogu pro lepší orientaci. V současném stavu se rozbalí seznam například pěti položek s názvem Visual Basic .NET | Diskusní fóra | Vlákno (Firefox).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zaprve bych měl návrh na animované profilové foto, což může působít rušivě a vypadat jako všemožné reklami, kterých jsou weby plné.(Ještě, že tu žádné nejsou.) Existují fóra, kde to je možné. Například mě by se libilo kdyby má profilová fotka uměla mrkat. ;-)

Potom mi chybí nějaká historie v profilu. Profil mi připadá takový.. inu trochu strohý. Přidal bych možnost historie příspěvků, abych věděl co sem kdy a kam psal a jestli mi někdo odpověděl. Dále si myslím, že by nebyla špatná v profilu nějaká složka oblíbené, kde by byly vlákna, serialy, které by jsem chtěl sledovat. Vlastně když se tu tak dívám tak tu je jen Upravit profil a nic vic.

Ještě k těm odpovědím, zasílání emailů je sice pěkné, ale z hlediska pohodlnosti uživatele by takový rozšířený profil s nějakými složkami byl mnohem pohodlnější, a v případě ještě možnosti třízení, efetivnější.

Musím pochvalit možnost editace po zveřejněni. Dobrá věc. Mohl jsem opravit pár pravopisných chyb.PS "Sory estli tu eště ňáký sou"

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Možná by bylo užitečné rozdělit vlákno VB.NET na začátečníky a pokročilé. Vím, že je to dost 'na vodě', já sama jsem pro oba Tomáše či pana Linharta začátečník, přestože jsem už něco napsala.

Dost často se tady učím a přiznám se, že mne nebaví přeskakovat dotazy typu 'jak skočit na řádek v gridu'.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak zpět (bohužel se tady nedá mazat). O dva řádky níže někdo vymyslel podkategorie.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vaše stránky jsou perfektní. Byl to dobrý nápad a moc mi to pomohlo v programování. Je to takovej internetovej tahák kterej pomůže když už člověk neví kudy kam.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud se stiskne tlačítko "VB code" pro zápis zdrojového kódu v příspěvku a textové pole je prázdné, nevloží se značka

. Rovněž by bylo geniální zvýrazňovat i syntaxi jazyků C# a PascalScript.
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já se naopak přimlouvám za to, aby se na VBnetu psalo pokud možno jen VE (a O) VB.NETu. Dnes už je obtížné tento web nějak rozumně projít a neztratit se v nějakém blogu.

Složení a složití závorkokřížkaři nechť v menu tohoto webu dostanou přidělen 1 radiobutton, po jehož označení bude uživatel odeslán z VBnetu do Tureckého netu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vzhledem k tomu, že VB.NET je oproti C# minoritní jazyk a já jsem za poslední 2 roky ve VB.NET nenapsal ani řádku, znamenalo by publikování článků jen ve VB.NET pravděpodobně zánik tohoto serveru.

Na druhou stranu již delší dobu uvažuji o tom, že bych část svých článků z VbNetu (zvláště pak ty, které se netýkají VB.NETu, např. seriál o ASP.NET a XNA) přesunul na specializované servery, protože mě už štve, že jsem MVP za Visual Basic, když o VB nepíšu. Jenže to posuzují amíci a ti rozumí tak maximálně názvu serveru, proto si myslí, že dělám ve VB.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Už dávno tu nebol článok o XNA, nedalo by sa v tom seriáli pokračovať, alebo urobiť nový ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý večer pán Herceg,

to co by som privítal je napríklad:

1)Témy ako firemná programátorska etika. Organizácia, štrukturovanie kódu vo firmách. Priblížiť ľudom, ako vyzerá výjov skutočného softwaru. Napr. na vytvorení nejakej aplikácie.

2)Viac o spôsoboch testovanie softwaru.

3)Clanky o ORM Frameworkoch.

4)NonSQL napr. RavenDb

5)Orchestracie web servisov

Skôr tie veci, ktoré sa človek nedočíta v knižkách.

Je to len môj subjektívny postreh, možno Vás ani jedna téma neoslovila, alebo je mimo pôsobnosť pisateľov článkov.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

1) No, dal by se zde rozjet nějaký článek nebo seriál o správě verzí a programování v týmu (o tom něco chystám), o konvencích pro psaní kódu atd., možná něco o testování a metodologiích vývoje. Bohužel tohle jsou témata, do kterých se mi moc nechce pouštět. Co se týče toho, jak se vyvíjí ve firmách, to je těžké - v každé firmě to chodí úplně jinak, někde něco jako kvalita kódu vůbec neslyšeli a mastí WinForms aplikace stylem copy-paste, programátoři ani neví, co je to třída atd. Ale asi by to šlo.

2) O testování časem něco napíšu, mám to v plánu. Dřív než za půl roku to ale nebude, není čas.

3) Plánuji seriál o LINQ, resp. pokračování seriálu o .NETu. Objekty a dědičnost jsou pokryty v dílech, které už vyšly, takže teď se na tom dá stavět - další díl bude o kolekcích a základech a pak bych se rád dostal na data access a ORMka.

4) O tomhle nic nevím a možná ani vědět nechci (nemám reálný projekt, na němž bych to použil, a jen tak si s tím hrát, na to nemám čas), třeba by ale mohl něco napsat někdo jiný.

5) To samé jako předchozí bod.

Pokud byste o tom věděl něco vy, můžeme se domluvit, že byste něco napsal a my to zde opublikovali. Témata jsou to velmi dobrá a nový obsah by tomuto webu prospěl.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

"Co se týče toho, jak se vyvíjí ve firmách, to je těžké - v každé firmě to chodí úplně jinak, někde něco jako kvalita kódu vůbec neslyšeli a mastí WinForms aplikace stylem copy-paste, programátoři ani neví, co je to třída atd. Ale asi by to šlo."

To ste dúfam zveličovali, príde mi to neskutočné :D

Reálne skúsenosti mám z webservismi, či už tie staré asp.net alebo wcf, plus taký ľahky úvod k orchestrácii a ich bezpečnosti. Zaujímavé by bolo zkombinovať orchestráciu a choreografiu servisov. Ale príde mi to, taká menšinová téma. Nie som pôvodom informatik a tomu som sa dostal čírou náhodou a nejak mi to už ostalo.

Mohli by ste urobiť anketu o témach, a nech si ľudia sami rozhodnú o čo by bol najväčší záujem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já bych třeba uvítal sekci pro tutoriály a sekci pro hotové projekty na fóru.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Měl by na fóru admin označit jako vyřešené vyřešené problémy, někteří lidé, zvláště neregistrovaní to nedělají a tím pádem je ve fóru bordel...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No neregistrovaní to hlavně dělat nemohou.

Označit všechny vyřešené problémy by bylo sice hezké, ale ot by někdo ta fóra musel všechna projít. Označujeme to, čeho si všimneme na úvodní stránce, na víc není čas a ani to není cílem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Povolte tedy všem registrovaným uživatelům označovat jako vyřešené ostatních uživatelů, hned by bylo vše přehlednější

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Stará témata stejně už nikdo nezaklikne (a kdyby ano, tak jen zlomek z celkového počtu) a nová pravidelně hlídáme přes úvodní stránku.

Měnit to nebudu, tolik času nemám. Navíc v poslední době zde máme několik záškodníků a už vidím, jak by svůj hnůj označovali jako odpověď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A nebo by nebylo špatné, místo panelu Aktualizovaných témat, dát panel Nevyřešených témat

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Daleko užitečnější je zobrazovat vlákna, kde se něco v poslední době dělo (i když jsou uzavřená), než vlákna, která tu straší 3 roky a jsou nevyřešená - typicky proto, že dotaz je špatně formulován, anebo o odpovědi tazatel ztratil zájem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Při stisknutí tlačítka VB code v prázdném textovém poli se nevloží řídící znaky, je nutné v něm mít alespoň jeden znak. To je otravné pokud chci vložit pouze zdrojový kód bez komentáře, protože je potřeba vložit mezeru a tu potom smazat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den, prosím, bylo by možné po zadání vyhledávání seskupovat výsledky (v diskusích) z jednotlivých vláken? Myslím to tak, že když něco hledám, zobrazí se mi několik odpovědí ze stejného řešeného vlákna a tím pak zbytečně narůstá počet odpovědí, které musím zobrazit. Pak si samozřejmě podle názvu vlákna nepamatuji, které jsem již procházel a otevírám je zbytečně znovu. Stejně pokud si již nějaký výsledek zobrazím projdu si celé vlákno, jestli tam je odpověď na to co hledám...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback