Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 > >>

Uložení stavu treeView

Dobrý den, na masterpage mám umístěný treeView a při kliknutí přejdu na příslušnou contentPage. Potřboval bych ale vědět jak uložit stav Treeview. Pokud uživatel rozbalí nějáký odkaz do další úrovně a pak přejde na content page, treeview má zase defaultní nastavení (to znamená celý zabalený). Pot...

ASP.NET WebForms

7 odpovědí
 
24.02.2011 7:13

anonym

Chyba SQL servru

Toto zobrazi VWD 08, kdyz chci pouzit databazi: (V tomto prikladu je pouzit starterkit, ktery mi na VWD 05 fungoval bez problemu...) V aplikaci /NemesisPublishingExpress2 došlo k chybě serveru. -------------------------------------------------------------------------------- Při vytváření ...

ASP.NET WebForms

5 odpovědí
 
17.03.2008 15:17

anonym

Vyhledání buněk podle obsaženého řetězce

Dobrý den, nevíte někdo, jak najdu v jednom sloupci všechny buňky s určitým řetězcem (např. &quot;.10.&quot;) nebo datem (např. všechny říjnové v jednom sloupci).

VB6/VBA

4 odpovědí
 
28.02.2008 8:54

Tomáš Herceg

PHP>>C++

Zdar mám takový dotaz.Slyšel jsem, že PHP je podobné jazyku C/C++. Pak jsem slyšel různá doporučení, že když se chce někdo učit PHP a umí C/C++ tak je to dobré, že je to takový rychlý přechod. Myslíte si, že by to šlo z PHP na C++?Já totiž dělám aj PHP už delší dobu a chvilkama aj VB.NET, tak já...

Offtopic

3 odpovědí
 
27.02.2008 23:58

Ondřej Linhart

dataGrid and Clipboardu

Dobry den chtel jsem se zeptat jesli je mozne udelat paste plain textu z clibordu do dataGridu a rozdelil je do row radek po radku.Data v clipu maji tuto formu. www.adresa1.cz www.adresa2.cz www.adresa3.cz www.adresa4.cz Prosim o pomoc hledam reseni uz par hodin a nic A nakonec jak im...

VB.NET

0 odpovědí
 
27.02.2008 14:06

Bouchac Mazelllll

Ako spravne na kontrolu MdiChild

Potrebujem riesit viditelnost ToolStripu a to nasledovne. Pokial ma MDIParent nejake MDIChild ToolStrip ma byt viditelny. Ak vsak ziadne MDIChildren nie je ma byt Visible=false; Dal som to do udalosti Ale po zatvoreni vsetkych MdiChild nedojde k zmene. Co ma dost matie je ,ze poki...

C#, WinForms, .NET

0 odpovědí
 
27.02.2008 11:50

anonym

ContextMenuStrip

Zdravím, nevíte někdo jak s touto komponentou udělat to, když kliknu na položku v menu, tak aby se vypsala do textboxu? Předem díky

VB.NET, Komponenty, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 19:14

anonym

Seznam registrovaných fontů

Zdravím, rád bych se zeptal, jak můžu získat seznam nainstalovaných fontů v systému? Napadlo mne vypsat si soubory z %windir%/Fonts/, ale to asi nebude úplně spolehlivé řešení... Předem dík

VB.NET

4 odpovědí
 
26.02.2008 16:26

Ondřej Linhart

V systemu Win klasevy CTRL+C

Dobry den mel bych jeden takovy dotaz. Potreboval bych docilit toho ze pri kombinaci klaves CTRL+C se otevre nejake okno v systemu windows a to na jakemkoliv miste.Dobry priklad je flashget Pokud zante. Tam pri oznaceni linku a zmacknuti CTRL+C a se linky zkopiruji do toho programu a zacne stahov...

VB.NET

1 odpovědí
 
26.02.2008 15:33

Ondřej Linhart

Řazení v DataGridView

Dobrý den, mám problém s řazením záznamů v DataGridView. Načítám z SQL serveru data do dataGridViewu a uživatelé mají povoleno měnit řazení záznamů ve sloupcích. Potřebuji, aby si aplikace zapamatovala jak jsou záznamy řazeny aby při aktualizaci dat zůstalo toto řazení zachováno (zajímavé je že v...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 15:29

anonym

Zjisteni desetinneho oddelovace

Prosim vas jaky je prikaz na zjisteni aktualne pouzivaneho desetinoveho odelovace. Potrebuju kontrolovat v textboxu zadani meny a jelikoz to muze byt i na anglickem windows, tak musim povolit jak zadani des. carky tak tecky. Nebo existuje elegantnejsi zpusob jak kontrolovat zadani castky do...

VB.NET, WinForms

8 odpovědí
 
26.02.2008 13:33

Tomáš Herceg

oddelovani radu

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nastavit oddělování řádů (mezerou) v numerických údajích v MaskEditBoxu. Existuje property format, ale ta nefunguje, jak bych si představoval...

VB.NET, WinForms

0 odpovědí
 
26.02.2008 10:00

anonym

MDI a volanie funkcii alebo udalosti

mam otazku: mam tento kod a potreboval by som volat udalost (mnou definovanu) alebo funkciu, ktora je na frm. Viete mi poradit?

C#

3 odpovědí
 
26.02.2008 10:00

anonym

Jak nastavit síť v pc?

Dobrý den, zajímalo by mne, jak provést programově nastavení sítě (IP adresu, masku, bránu, DNS)... Děkuji.

VB.NET

2 odpovědí
 
26.02.2008 9:06

anonym

Truevision3D - Zásek u konce

Prosim o pomoc, jestli si tady někdo už trochu více pohrál s TV3D...Udělal sem si už nějakou tu aplikaci, ale eště se mi nepodařilo ji rozchodit na jiným PC (ani na PC s net frameworkem). Zkoušel sem Setup, kterej mi do cílové složky nainstaloval i soubor MTV3D65.DLL, nicméně mi program na jiném ...

Offtopic

5 odpovědí
 
25.02.2008 21:32

Tomáš Herceg

Procesy a služby a jejich identifikace

Jak zjistit ve Visual Basic .NET 2005 Express, ve spuštěných procesech, který z nich je služba, resp. to by šlo, ale konkrétně jde o proces svchost.exe, který je spuštěn několikrát a pokaždé s jinou knihovnou a pak se jedná vždy o jinou službu. Spuštěné procesy jsem získal pomocí: ID procesu je...

VB.NET

1 odpovědí
 
25.02.2008 11:44

anonym

V udalosti Deselected TabControl nebezi prikaz na zakazani zmeny TabPage

Prosim Vas proc mi tento kod a hlavne jeho cast TabControl1.SelectedIndex = e.TabPageIndex nenastavi spravnou stranku v TabControl?? mam tam udelanou kontrolu urcitych poli a pokud nejsou vyplneny, zobrazi hlasku a nechci at prejdou na dalsi zalozku. Diky Premek

VB.NET, WinForms

4 odpovědí
 
25.02.2008 11:43

Přemek Lazecky

PHP script na odosielanie mailového formulára

Dobrý deň. Už dlho sa snažím vyriešiť jeden problém, ale vôbec sa mi nedarí. Mám na svojej webovej stránke kontaktný formulár (kódovanie stránky 1250). Na odoslanie formulára mám na serveri tento skript: &lt;?php $Msg = &quot;\r\n\r\n&quot;; $UserData .= &quot;Váš email &quot; . $_POST[&quot...

Offtopic

5 odpovědí
 
24.02.2008 22:23

Vratislav Renner

Obrázek jako tlačítko

Dobrý den. Jsem začátečník a tak prosím omluvte případnou banalitu mého problému :-). Jde mi o to, že potřebuji ikonu (16*16px ; *.png) použít jako tlačítko. Pokoušel jsem se nastavit ji například jako pozadí prvku button, ale to není to co potřebuji. Nechci totiž, aby byl kolem nějaký rámeček ...

VB.NET

3 odpovědí
 
24.02.2008 15:03

Jan Novák

Zjistovani podadresaru

Chtel bych si napsat programek, kterymu bych zadal adresar nekde na disku a ten programek by mi vratil do textoveho souboru cesty vsech podadresaru toho zadaneho adresare. Jsem uplnej zacatecnik, napsal jsem si vsechny clanky ze serialu zaciname. Trochu mi to zvedlo ego protoze tyto clanky j...

VB.NET, I/O operace

4 odpovědí
 
23.02.2008 20:24

Zdenek Zdrazil

<< < 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback