Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 > >>

kurzor

Dobrý podvečer, potřebuji od vás poradit ohledně načítání kurzoru z resource. Děkuji

Visual Studio, Algoritmy, WinForms

5 odpovědí
 
25.01.2008 16:16

Ondřej Linhart

Přehrávání mp3 ve VB

Dobrý den přátelé, používám VB2005EE. S využitím diskusního fóra jsem si do jednoduché aplikace začlenil Windows Media Player. Zajimalo by mě, zda můžu nějakým jednoduchým způsobem z WMP získat čas přehrávané skladby a přiřadit jej nějakému labelu...ideální by ovšem bylo mít v labelu aktuální zb...

VB.NET

9 odpovědí
 
25.01.2008 14:56

anonym

Zmizel mi panel na přepínání mezi relativním a absolutním odkazem

Netušíte někdo, jak ho mám opět zapnout? Standardní panel Visual Basicu mám, ale ten na přepínání odkazů během nahrávání makra jsem si zřejmě zavřela. Mám MS Excel 2003 a VB 6.3

VB6/VBA

3 odpovědí
 
25.01.2008 10:01

anonym

grafika

Zdravim, mám na Vás otázku na možná trochu obsáhlejší téma, ale věřím, že si s ní poradíte a odpovíte mi na to, co potřebuji. Chtěl bych se zeptat, jak pomocí DirectX vykreslit kurzor, něco na téma jako vy máte v projektu RoboEmpire. A ještě jedna otázka, jakou knihovnu by jste mi doporučil...

VB.NET, Grafika

7 odpovědí
 
24.01.2008 15:30

Tomáš Herceg

Download manager with authentical

Dobry den snazimse udelat takovy maly downloader manager pro soubory z filefactory.com s pripojenim jako premium usere ale nedari se mi to. Hledam reseni uz 3 mesice ale stale nic.Pokud nekdo ma reseni nebo je ochoten se na to podivam bul bych vdecni a patricne bych to ocenil... I bych zaplatil ...

VB.NET

4 odpovědí
 
22.01.2008 19:03

Bouchac Mazelllll

zjisteni ukoncovani systemu

zdravim, pri ukoncovani aplikace se mi zobrazuje potvrzovaci dialog, problem je v tom, ze se zobrazuje vzdycky. To je sice v poradku ale ne vzdycky je to zadouci. Pri vypinani, restartovani resp. pri odhlasovani uzivatele system ukoncuje bezici aplikace a ja prave potrebuju zjistit, ze se to dej...

VB.NET

2 odpovědí
 
22.01.2008 16:53

Honza Dufek

Layout Controls

Zdravim chtěl bych vás poprosit, zda by jste mne nemohli obeznámit s použitím Layout Controls. Roztahuji totiž formulář na fullscreen, pomocí directX z tohoto článku: http://vbnet.cz/clanek--8-grafika_v_directx_9_dil_2_smycka_a_animace.aspx a potřebuji prvky na formuláři rozmístit tak, aby...

VB.NET, DirectX

4 odpovědí
 
22.01.2008 14:26

Filip Havlíček

Pole typu object

Dobrý den, mám problém s vyhledáváním prázdného pole, které je typu object. dojde k teto chybe Rozlišení přetěžování se nezdařilo, protože žádné veřejné = nelze volat s těmito argumenty: &#39;Public Shared Operator =(a As String, b As String) As Boolean&#39;: Argument odpo...

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
21.01.2008 20:59

Marek Procházka

Velikost formuláře

Zdravim, potřeboval bych poradit ohledně velikosti formuláře. Jedná se o snadnou věc, avšak mne se stále nedaří okno roztáhnout, tak aby opravdu mělo šírku 800px a výšku 600px. zkusil jsem: ale pokud na formulář umístím obrázek 800x600, není vidět celý, konkrétně část spodku chybí. Děkuj...

VB.NET, Grafika

7 odpovědí
 
21.01.2008 19:33

Jan Novák

rozvinutí formuláře

Zdravim chtěl bych se zeptat, jestli jste někdo nenarazil na nějaký návod, který popisuje, jak se např. po kliku na tlačítko &quot;rozvine&quot; druhý menší formulář. Myslím takto &lt;-&gt;, potřebuji to, aby se tam ten druhý formulář jentak neobjevil´, ale objevil se tam s nějakým efektem.

VB.NET, WinForms

1 odpovědí
 
21.01.2008 15:22

Ondřej Linhart

late binding

Zdravím, přidal jsem do projektu třídu a když jsem s ní chtěl pracovat došel jsem k chybě: &quot; Option strict on disallows late binding&quot; a nevím co to znamená. Díky za pomoc.

VB.NET

5 odpovědí
 
21.01.2008 14:16

anonym

return hodnoty

Prosím vs měl bych dotaz. Vytvořil jsem si třídu v projektu do této třídy jsem vložil funkci. Pokud si zavolám tuto funkci z metody projektu způsobem : Zadrhne se mi to na return Conversion from string &quot;{TS&#39;2008-01-14 00:00:00&#39;}&quot; to type &#39;Integer&#39; is not valid Vube...

VB.NET

1 odpovědí
 
20.01.2008 17:15

Michal Kezr

Japonština v konzoli

Dobrý večer, neví někdo jak přinutit konzoli, aby mi vedle anglických znaků zobrazovala i znaky japonské (hiragana postačí)? Zkoušel jsem nastavit Unicode jako OutputEncoding: Console.OutputEncoding = new UnicodeEncoding(); ale řve to na mě IOException:Parametr není správný.

VB.NET

5 odpovědí
 
20.01.2008 14:52

Tomáš Herceg

Prehladávanie databázy

Mám databázu v accssese s niekolkými stĺpcami. na formuláry mám zopár textboxov a celé tom mám prepojené s tou databázov. Mám tam jeden ComboBox ktorý by som chcel spraviť aby pri písani do toho ComboBoxu mi prehladávalo určitý stĺpec v databáze a hneď mi to ponúkalo niejaké texty ktoré sa začína...

VB.NET, WinForms, Databáze

2 odpovědí
 
19.01.2008 15:28

Peter Augustín

MultiUser aplikace

Zdravím, naplánoval jsem si menší projekt. Jde o aplikaci pro správu určitých soukromých dat. Měla by umět pracovat s více uživateli a já bych rád požádal o radu, jak začít, abych nepochybil hned ze začátku. - kam ukládat hesla? - kam ukládat data? - jak šifrovat? Ocením každý užitečný ...

Offtopic

2 odpovědí
 
19.01.2008 13:12

Jan Novák

DataGrid – Více řádků textu v jednom row

Dobrý den, řeším ve VB.NET (Visual studio 2008) tuto věc. V MS ACCESSU 2000 mám formulář, který má vlastnost nekonečný . To znamená, pokud do formuláře načtu seznam, který má např.10 řádků, tak je formulář interpretuje. Na tomto formuláři v Těle umístím Textová pole, kterým přiřadím (názvy hlavič...

VB.NET

6 odpovědí
 
18.01.2008 14:21

Graňák Pavel

Objekt v arraylistu

Dobry den mel bych prani. Mam v arraylistu objekt a na tomto objektu mam nejaky hodnoty potreboval bych tyto hodnoty z toho objektu dostat. Zatim se mi to nedari. Dekuji

.NET

1 odpovědí
 
18.01.2008 13:24

Viktor Langer

Arraylist

Dobry den chtel jsem se optat. Jsem uplny zacatecnik a porad se tady nemuzu dopidit jakym zpusobem muzu cist zaznamy s Arraylistu. Mohl by jste mi nekdo poradi

VB.NET

8 odpovědí
 
18.01.2008 9:58

Michal Kezr

vlozeni textu ze souboru do Textarea HTML

Zdravim vsechny odborniky Mam takovy maly problem snazim se nejakym zpusobem natlacit text ze souboru do html scriptu tak abych naplnil Textarea object.Neco jako po stisknuti tlacitka naplnit tabulku daty.No proste se mi jedna o to jak do objectu textarea nacpat text ze souboru txt. Toto...

VB.NET

1 odpovědí
 
17.01.2008 17:39

Bouchac Mazelllll

Vícejazyčná aplikace

Mám takový to dotaz. Chtěl bych vytvořit více jazyčnou aplikaci, kde budou přeloženy veškeré texty, včetně popisků TabPage v TabControl, popisků tlačítek a podobných detailů. Problém není jak se k těmto vlastnostem dostat, to je poměrně triviální. Veškeré texty v jednom jazyce mají cca 300 řáde...

.NET

2 odpovědí
 
17.01.2008 14:14

Ondřej Linhart

<< < 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback