Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 > >>

Olvadanie COM portu

Kto by mi vedel poradit, ako sa &quot;posiela&quot; a &quot;číta&quot; zo serioveho portu?

VB6/VBA

3 odpovědí
 
09.10.2008 19:01

anonym

Soubory v podsložkách

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s operací, která by mi do pole přiřadila soubory obsažené v zadané složce a jejích podsložkách. Zkoušel jsem kombinaci Tímto ale zjistím pouze soubory a složky obsažené v zadané složce. Jenomže každá složka v poli slozky() může mít další podsložky.

VB.NET, I/O operace

6 odpovědí
 
24.02.2008 21:38

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Get image z http a ukazat v picure boxu

Dobry den chtel jsem se zeptat jestli existuje nejaka syntaxe jak dostat obrazek z nejake http adresy na formular a zobrazit jej v pictureboxu bez ulozeni na HDD? P.S bez pomoci databaze... Dekuji

VB.NET

6 odpovědí
 
29.12.2007 17:25

Tomáš Herceg

Zobrazení dat v gridview po vložení nového záznamu z formview

Dobrý den, mám jednoduchou intranetovou aplikaci. Jeden z webformů slouží k evidenci HW závad serverů (server. typ prouchy, od, do, odstranil). Na stránce je GridView pro zobrazení záznamů a FormView pro vložení nového záznamu. Vše naklikáno, jediná řádka kódu je reakce na událost frmNovyZ...

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
29.12.2007 17:18

Tomáš Herceg

Aktualizované téma není v přehledu

Aktualizované starší téma se neobjevuje v přehledu na domovské stránce.

Offtopic

6 odpovědí
 
29.12.2007 13:47

Jan Novák

FullScreen

Pěkný svátky, další dotaz začátečníka:) Jakým způsobem je možné dostat zobrazení formulářového okna do fullscreen módu? Najdu to někde v jeho vlastnostech nebo existuje nějaký příkaz, který neznám? Používám VB .NET 2005. Děkuji Voráč

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
28.12.2007 10:07

anonym

Vykreslovací jádro IE7

Zdravím, s pravidelnými aktualizacemi mi přišel IE7 a s ním také jeho nové vykreslovací jádro. To se projevilo ve WebBrowserech a některých mých programech. A já se chci zeptat, jestli když IE7 odinstaluji, jestli s ním smaži i to jádro? Prostě si nemůžu pomoci, ale zůstávám u FireFoxu, jakožto...

HTTP/HTML

2 odpovědí
 
27.12.2007 22:47

Jan Novák

Zasílání dat přes UDP protokol

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak se řeší zasílání větších datových souborů přes udp protokol. Používám screenshot obrazovky, který následně uložím do System.IO.MemoryStream a snažím se ho poslat na více počítačů přes udpclient.send. Bohužel tato funkce umožní poslat jen 65535 bitů. Já potřebuji...

VB.NET, I/O operace

3 odpovědí
 
26.12.2007 23:02

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Ještě jednou UDP

Mám ještě jeden dotaz k UDP, tentokrát k odesílání. Z jednoho počítače potřebuji něco odeslat na více počítačů v síti, přičemž znám vždy IP adresu a port cílového počítače. Nyní to dělám tak, že se mi spustí cyklus a v něm vždy provedu odeslání s tím, že se mi změní IP a port (což si načítám z po...

VB.NET

3 odpovědí
 
26.12.2007 21:20

Jakub Čermák

Formuláře ve formuláři

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak do formuláře 1 otevřít formulář 2 pod menu a toolbar. Předem děkuji

VB.NET, WinForms

2 odpovědí
 
26.12.2007 20:00

Ondřej Linhart

Předávání informací mezi různými aplikacemi

Dobrý den, mám problém a nevím jak na něj. Problém spočívá v tom, že mám 2 různé aplikace s koncovkou .exe A jak udělám, že když v 1. aplikaci změním např. text v textboxu, tak aby se mi ten nový text objevil v textboxu 2.aplikace ? Koukal jsem na foru a nikde jsem to nenašel, tak se ptám. Byl b...

VB.NET, I/O operace

3 odpovědí
 
26.12.2007 14:27

anonym

Regulérní výrazy

Zdravím, mám drobný problém: Mám String &quot;0{10}&quot; a potřebuji najít způsob jakým bych to převedl na &quot;0000000000&quot;. Syntaxe prvního řetězce může být prakticky jakákoliv, jde mi hlavně o to abych mohl &quot;komprimovat&quot; řetězec kde se vyskytuje více zanků za sebou na ten...

C#, VB.NET, Algoritmy

3 odpovědí
 
24.12.2007 12:51

Tomáš Herceg

Zimní design

Zdravím pánové, chválím Váš zimní design webu VbNet.cz. Je to opravdu příjmené překvapení.

Offtopic

1 odpovědí
 
23.12.2007 20:39

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Text tlacitek v msgboxu

Zdravim, jde nejak zmenit text tlacitek v message boxu? Treba v JAVE to jde jednoduse, ale nikde sem nenasel ani zminku o tom, ze by to ve vb.net slo... Je to jen takova kosmeticka zalezitost, ale obcas se to hodi

VB.NET

4 odpovědí
 
23.12.2007 20:39

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Vánoce

Zdravím, chtěl bych všem popřát hezký vánoce a zejména autorům vebu poděkovat za rady a pomoc. Obdivuji vaše znalosti pánové a myslím, že vaši otcové na vás musí být hrdi. Tak ještě jednou šťastný a veselý. Jan

Offtopic

0 odpovědí
 
23.12.2007 19:23

jan vokroj

Option Compare Text

Používam tento kót na hladanie dát v databáze. Ako spraviť aby nerozlišoval malé a velké písmená ? Dočítal som sa niekde o Option Compare Text ale neviem kam to napísať. Kdekolvek to napíšem, tak Option mi podčiarkne a je tam chyba.

VB.NET

3 odpovědí
 
22.12.2007 14:42

anonym

Kontrola a doplňování zadávaných dat

Mám nabindovaný sloupec z SQL tabulky na ComboBoxu a chci zajistit chování toto ComboBoxu tak, aby doplňoval automaticky přípustný text a při opuštění kontroloval, zdali se zadaná hodnota vyskytuje v nabindovaných datech. V Excelu jsem to nějakým způsobem kdysi dokázal, ale nemohu přijít na tu vl...

VB.NET, SQL, WinForms, Databáze, .NET

1 odpovědí
 
22.12.2007 14:04

Tomáš Jecha, MVP, MCSD

Obnova zobrazených dat v tabulce

Ukládám na formuláři data do tabulky, kterou mám na tom samém formuláři zobrazenou ve formě DataGritView. Chci docílit toho, aby po stiknutí tlačítka pro uložení dat se mi hned obnovilo zobrazení v DataGritView už s tím nově zapsaným řádkem. Zkoušel jsem vyvolávat metody ale to je asi rána vedl...

VB.NET, Databáze

1 odpovědí
 
22.12.2007 7:49

Petr Chalupský

Ukladanie hodnot v programe

Mám otázočku. Robím program na vytváranie dokumentov a každý dokument pri vytvorení bude mať pridelené číslo (1,2,3...). Mám spravený formulár na ktorom je niekolko TextBoxov a znich sa zapisuje text do Word dokumentu. Na každý nový Word dokument sa zapíše jeho poradové číslo. Ako dosiahnem to, ž...

Algoritmy, .NET

2 odpovědí
 
20.12.2007 20:06

anonym

Přečtení údajů z digitátního podpisu souboru ve VB .NET

Hezký večer, potřeboval bych nakopnout, jak lze ve Visual Basic 2005 EE přečíst ze souboru (.exe, .dll) údaje z digitálního podpisu výrobce souboru. (Zajímá mě hlavně jméno podepsaného) Děkuji za krátké nasměrování případně popis.

VB.NET

0 odpovědí
 
20.12.2007 19:57

anonym

<< < 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback