Přiblížení obrázku   otázka

Komponenty

Zdravím,

vím že se na tuto otázku ptalo již více lidí přesto jsem to ještě pořádně nepochopil...Potřebuji zdrojový kód který mi zvětší obrázek v picture bloku. Můžete mi ho někdo prosím napsat? :D

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Když víš, že se na to ptalo už více lidí, skus si to vyhledat. Jak snadné by bylo, kdyby ti všechno strčili až pod nos, že?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tieto odpovede nikdy nepochopím! Je pravda, že si to mohol dotyčný pán naštudovať za nejaký čas sám, ale on písal, že to "nepochopil", nie "nenašiel". Takže podľa mňa by možno stačilo ukázať smer, myšlienku...keď už chceme byť veľkí odborníci, to potom je zbytočné vôbec reagovať na jeho dotaz, alebo sa mýlim? Je to ako hypotetický prípad, keď ste v inom meste a opýtate sa domorodca kde sa nachádza nejaká ulica, alebo budova, pretože to z nejakého dôvodu práve potrebujete a on vám odpovie - "to by bolo, keby ti všetko strčili pod nos..., kúp si mapu, preštuduj a nájdi si sám".

Môj názor. Kľudne ma preválcujte, ale aj ja som veľakrát niečo pochopil, alebo sa naučil až po pár dňoch, alebo som to našiel inde na webe, pretože odpovedí tohto typu tu je neúrekom. A osobitne milujem odpovede a názory ako je to "kreténske, debilné, hovadina..." a pritom nič k veci. Je to také "česko-slovenské"!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

napiš si svůj kód sám, nevidím důvod proč by ti tu někdo měl dávat celý zdroják.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback