Možnosť opravy   připomínka

Offtopic

Dobrý deň.

Tieto stránky sú fakt výborne, chýba mi len jedná nie veľmi podstatná vec. Možnosť opravy vlastných príspevkov, v ktorých chyby stále zbadám až po stlačení tlačítka "Přidat téma". Ja viem, že najjednoduchšie by bolo si všetko predtým dvakrát prečítať, ale taký čas sú ľudia sústredení na niečo iné a zabudnú na to.

Ešte raz, fajn stránky a ľudia okolo nich.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím jak Vám, ale já, pokud odešlu příspěvek, tak se mi v nabídce u něj objeví [opravit] nebo tak nějak a pustí mne to do opravování chyb (mnohokrát jsem toho již využil - znáte to, někdy jsou prsty rychlejší než myšlénka).

Toto dopisuju již jako "opravu". jenom pro přesnost je ta možnost [upravit] a zobrazuje se mi i zpětně u všech mých příspěvků (i starších).

Zdravím

(Chlapci to tu mají vymakané :-) )

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vidím oznámit Spam, vidím [odpovědet], ale možnosť opravy nevidím. Asi mi už šije. Ďakujem za odpoveď.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi budem mať niekde problém, lebo nevidím ani možnosť označenia príspevku ako odpoveď. No nič aj tak to už potrebuje preinštalovať. Dobrú noc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Příspěvek nemůžete označit jako odpověď, protože jste založil vlákno jako připomínku. V připomínce se nečeká na odpověď.

// Mimochodem administrátoři mohou upravovat každý příspěvek, já jsem Tomášovi teď doplnil diakritiku, jako admini musíme jít příkladem. Zdraví Tomáš Herceg //

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Autor připomínky nemá možnost svůj text po vložení opravit jako v diskuzi?

Oprava odpovědi možná je. Druhý odstavec jsem napsal po volbě "Upravit".

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ja naozaj možnosť upraviť nevidím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Už mi to funguje. Vďaka!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback