Localstorage - hodnoty   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den všem. Poprosil bych o radu. Chtěl jsem využívat hodnoty z localstorage. Vše funguje, jen nevím (zda) to vůbec jde načíst hodnotu z localstorage v kódu ve webforms do proměnné, pole, atd. Mohl bych použít například hidden field, ale to nedává smysl. Děkuji a přeji pěkný den.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mě spíš moc nedává smysl ten dotaz, nicméně neptáte se náhodou na tohle? http://www.codeguru.com/csharp/.net/two-...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky za reakci a dobrou radu, už jsem si to vydebugoval, je to možné řešení. Šel sem na to zpočátku takto:

ScriptManager.RegisterStartupScript(Me, Me.GetType(), "Setvalue2", "$get('" + lblRok.ClientID + "').textContent=localStorage.surname2;", True)

Z labelu pak vytáhnu proměnnou, kterou použiji ve výpočtu. Serializovat pro více hodnot je lepší. Mně šlo v principu o to, načítat z loacalstorage co nevíce hodnot a ty vkládat do proměnných ve výpočtech. Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak či tak je třeba zaměstnat nějaký ten javascript, protože localStorage je záležitost klienta - browseru. Jo, a ještě pozor: ne každý prohlížeč to musí podporovat, tak bacha na to...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback