Visual Basic bug ?   zodpovězená otázka

VB.NET, Komponenty, WinForms

Dobrý den,

vrátil jsem se ke svému staršímu projektu. Chtěl jsem přidělat nové funkce. Tak jsem přidal na TabPage Button, který sem upravil stejně jako ostatní (text , flatstyle , backcolor) Jenže nastává tady problém, po skompilování a spuštění tlačítka, ta co byla přidána v minulosti jsou v pořádku, problém je u nového, že je vlevo nahoře v tabpage, nemá ani backcolor , ani flatstyle ani text. Když přidám deset tlačítek 9 z nich zmizí a to jedno je zase vlevo. Nevíte někdo co todle je ???? Používám VB 2008 EE. Díky za radu. Celkem mi to brání v pokračování na projektu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Screenshot?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Samozřejmě:

http://www.uloz.to/5334112/designer.bmp

http://www.uloz.to/5334111/debug.bmp

Doufám, že Vám nebude vadit, že je to na uloz.to

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vzhledem k tomu, že jsme za těch pár let nebyli schopní implementovat přílohy k příspěvkům, tak si za to můžeme sami.

Zajímavé. Tipoval bych to na nějakou chybu v designeru těch formulářů.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

No a co byste mi radil dělat abych mohl program dodělat ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nainstalovat nejnovější Service Pack pro Visual Studio. Pokud je nainstalován, zavřít všechna otevřená okna (kód i návrhář), vybrat Clean Solution, přeložit znovu a zkontrolovat. Pokud ani tohle nepomůže, pak jedině překopírovat ovládací prvky a kód do nového formuláře.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Jediné co pomohlo(čemuš sem se chtěl vyhnout) bylo všechno přetahat na jiný form. Děkuji Vám, pomohl jste mi :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kdyby tady byla alespoň možnost zobrazení obrázku pomocí zadaného URL...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Obrázek je pod odkazem v sekci Další informace, ani se nemusí nic stahovat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V sekci další informace? Nevím jestli myslíme oba stejnou věc, ale já myslím abych když do příspěvku zadám URL obrázku, tak aby se přímo zobrazil.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Stejný problém jsem měl už i s komponentou MenuStrip. Zmizela všechna tlačítka a nešlo s tim už nic dělat. Proto jsem otevřel nový projekt a jel znova :(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

U MenuStripu vím čím to je. Děje se to pokud máte v Resources nějaké obrázky, které využívají položky v nabídkách a tyto obrázky potom smažete z Resources aniž byste předtím zrušil jejich asociaci v konkrétních menu. Neopravil to ani Service Pack 1.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback