formview a jquery   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms, JavaScript

Zdravim,

uvodem bych chtel pochvalit ASP.NET tutorial Tomáše Hercega - moc se mi libil a pomohl...

Omlouvam se jestli se ptam na spatnem miste, ale myslim ze to souvisi... Snazim se vytvoret web za podpory jquery a ajaxu. Narazil jsem na tento problem-konkretne - mam vytvorenou stranku deletePlayer.aspx a uvnitr formview, ktery zobrazi hrace, ktereho si preji smazat, pro samotne mazani hracu vyuzivam methodu kterou generuje automaticky formview, ale nikde nemuzu najit konkretni nazev teto metody abych ji mohl zavolat pomoci ajaxu

$.ajax({

type: "POST",

url: "deletePlayer.aspx/JMENO_ME_NEZNAME_METODY",

data: "{'id':'52'}",

contentType: "application/json; charset=utf-8",

dataType: "json",

success: function () {

}

})

....

moc by mi pomohla jakakoliv vase rada.... jinak reseni ze si udelam vlastni metodu uz me samozrejme napadlo-jednoduche, ale potreboval bych pouzit prave tu metodu v gridview, implementovanou

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

AJAX je v ASP.NET lepší dělat přes komponentu UpdatePanel. Tam pak nemáte problém zavolat kód na serveru a zaktualizovat část stránky s komponentami korektně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

omlouvam se, hned jsem se na to vrhl a zapomel na slusne vychovani

dekuju, bylo to presne to, co jsem hledal...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback