Tisk na jehličkové tiskárně   otázka

VB.NET, WinForms, Tisk

Ahoj všem, dovoluji si požádat o radu, ohledně tisku na jehličkové tiskárně, dělal jsem aplikaci ve které je i tisk štítků na jehličkové tiskárně - traktorový podavač, jedna řada štítků.

Použil jsem externí komponentu - funguje ok, ale pro tisk bylo nutné pro tiskárnu vytvořit vlastní velikost papíru a tu podhodit reportu pro tisk štítků. Při testu vše fungovalo ok ale u zákazníka na stejné tiskárně to nefunguje, ještě dodám že tiskárně jsem podstrčil univerzální driver Epson 24 pin compatible .. který umožňuje definovat různé velikosti papíru oproti originálnímu ovladači který povolí jen určitou vlastní velikost papíru.

Problém je v tom že tiskárna u zákazníka odmítá přes univerzální ovladač tisknou - já testoval přes USB oni používají LPT může to být ten problém?

Upřímně řečeno nevím už co udělat

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Problém bude v ovladači, tím spíš jestli používáte něco nestandardního třetích stran. .NET Framework pouze pošle příkaz pro tisk systému a ten ovladači.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback