Dockovací knihovna   otázka

VB.NET, Komponenty

Zdravím,

hledám ověřenou knihovnu která by mi umožnila dockování oken v projektu. Na netu je jich několik, ale většina mě nutí do stylu Visual Studia (tzn. vlevo toolbox, vpravo toolbox, a uprostřed MDI okno kam se načítají dokumenty do tabů (tohle dělá například WeifenLuo).

Já bych potřeboval jen abych mohl přesouvat okna doleva, doprostřed, nahoru a dolů a případně aby se dali ještě v těchto oknech rozdělovat na poloviny.

Máte něco ozkoušeného?

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Můžete vyzkoušet ještě QDockingWindow od QUIOS (rovněž zdarma). Tato společnost kromě toho nabízí také celkem luxusní Ribbon pro Windows Forms.

http://www.qiosdevsuite.com/Controls

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

omlouvám se za začátečnícký dotaz, ale jak se obecně nazývají tyto komponenty ke stažení- resp. pod čím to mám googlit, zkoušel jsem najít i něco od jiných "společností" a nenašel nic...

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Keď zadáte .net controls alebo .net components vypadne Vám veľa stránok len sa treba cez ne doslova prehrýzť nie všetko je free veľa vecí je čiste komerčných. Hľadáte niečo konkrétne ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Chcem sa Vás spýtať p. Linhart aké máte skúsenosti s týmito Q... komponentami ( pokiaľ teda máte ) ?, prípadne či viete porovnať ribbon od MS pre WPF a tento Q ribbon ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Praktické zkušenosti pouze s QRibbonem a to velmi pozitivní. S ribbonem ve WPF nemám žádné právě protože je pro WPF ve kterém nedělám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ďakujem

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback