Hosting ASP.NET   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat přítomných, nemáte-li nějaké dobré tipy, případně konkrétní zkušenosti, kde hostovat nebo naopak raději nehostovat stránky pod ASP.NET? Nemusí to být, samozřejmě, zbytečně drahé, ale na druhou stranu ne Free hosting - nemám zájem na stránkách mít reklamu a podobná omezení (bude se jednat o oficiální stránky obce).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hosting ASP.NET aplikací nabízí například společnosti www.dotnethosting.cz nebo www.qsh.cz (jsou i další, ale s nimi nemám zkušenosti). Ale i ASP.NET freehostingy jsou poměrně kvalitní a žádné reklamy nepožadují. Na web obce by se ale rozhodně hodilo doménové jméno 2. řádu - www.nazevobce.cz, což žádný freehosting, pokud vím, neumí.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pokud Vám bude stačit ASP.NET 2.0, tak můžu vřele doporučit:

http://www.dotnethosting.cz/Web-Hosting....

Už jsem pár komerečních hostingů zkoušel ale tady se ke mě poprvé chovali naprosto profesionálně a řešili moje (často nadstandardní) problémy rychle a většinou zdarma i když šlo o složitější zásahy do administrace webserveru.

A nebojte, krom toho, že u nich hostuju skoro rok několik webů, tak s nimi nemám nic společného, jen rád doporučím podle mého názoru kvalitní hosting.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Děkuji vám oběma. Najít hostitele pro ASP.NET není na internetu až takový problém, ale osobní zkušenost je k nezaplacení.

Jo, a ta doména 2. řádu byl taky jeden z důvodů, proč nejít do Free, jenom jsem to zapomněl uvést.

Ještě jednou díky, a teď už po Vás budu potřebovat pouze "maličkost" - pokračování Vašich článků (nejen) o ASP.NET, abych na ten, i díky Vám vybraný hosting, "uměl" něco kloudného dát :-))

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback