RichTextBox v ASP.NET?   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Vzpominam si, ze jsem nekde v jedne knize, nebo foru narazil na pojem RichtextBox ... mel by podporovat formatovani textu, atp...

Existuje neco takoveho v ASP.NET, nebo bych musel na internetu takovy ovladaci prvek najit (takovy, ktery si nekdo vytvoril sam) ?

...nebo bych to musel udelat jako je to udelane zde?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Takové komponenty existují, některé zdarma, jiné placené, ale moc si od nich neslibujte, jsou to spíše taková klikátka založená na tuně javascriptu, která většinou fungují, ale občas také ne. Já osobně je moc nemám rád, protože uživatelé si pak hrají s barvičkami a každý text pak vypadá úplně jinak.

Podívejte se na komponentu FreeTextBox (stačí napsat do googlu), je zdarma.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

uz jsem to vyresil metodou .replace() (vypada to hrozne, ale funguje to...)

Dokaze to nahradit znaky < a > v textu.

Dale to podporuje: [b]tucne[/b] , [i]kurziva[/i], [u]potrzeno[/u] a [code]nahrazen tagy <tt></tt>, text je zeleny [/code]

...vlastne jsem tyto zkratky prevzal z phpBB fora, kde se hojne pouzivaji... :-D

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback