Visual Studio nenabíhá   otázka

Visual Studio

Dobrý den,

mám x krát denně problém zapnout Visual Studio 2010. Mám Windows 7 prof. 64bit. Visual Studio ani nenaběhne a napíše jen chybovou hlášku out of memory. Nevím proč se zobrazuje, mám 4GB ramek, z toho mam zabráno 30 procent po startu se všema utilitama. Reinstall jsem zkoušel a pořád to samě. Chci to vyřešit, protože 10 restarů za odpoledne aby se mi zaplo Visual Studio, je unavujicí. Děkuji za pomoc. (PS: Antivirové testy jsem prováděl)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nemáte ve Visual Studiu nainstalovaný nějaký Addon, který by mohl být žrout paměti? Popř. si zkuste ramku otestovat, může být vadná. I když si myslím že to by se neprojevovalo uvedenou hláškou.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Addon přímo ne, jen používám Windows Phone SDK, ale to by nemělo mít vliv. Mě se nezobrazí ani splash screen od Visual Studia, prostě hned chybová hláška.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkoušel jste reinstall Visual Studia nebo celého systému?

Já většinou instaluju Visual Studio v různých verzích s nejrůznějšími nástroji a beta verzemi. Vždy po čase něco přestane fungovat. Prostě pak jednou za čas počítač celý reinstaluji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Visual Studio ano, systém bohužel ne a v dohledné době to ani kvůli času nebude možné. Nyní jsem zjistil, že se stejně chová i Visual Studio 2008.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To je problém. Může to být nějaký update nebo nějaký plugin. A i po odinstalaci se problém nemusí vyřešit. Pak zjistíte, že reinstalace stroje je nejméně časově náročné řešení ze všech a stejně ho budete muset udělat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

A co zkusit dokoupit více paměti? Pokud je to tedy v daném stroji možné. Cena pamětí je dnes velmi nízka. Při práci s Visual Studiem osobně doporučuji alespoň 8GB.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback