MDF databáze na webu   otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den.Prosím o radu. Nedaří se mi zprovoznit dtb. v mdf. na web4u.

Chtěl jsem použít registraci uživatelů od ASP.NET.

Už jsem zoufalý. Může někdo poradit jak nastavit web.config atd?

Něco dělám špatně. Nemohu se připojit ani k MMSQL. Docela by se hodil nějaký polopatický návod. Jsem z Pardubic, klidně i přijedu, pokud by se mi mohl někdo věnovat.

Děkuji.

Začátečník...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V první řadě musíte na tom vašem hostingu mít databázi povolenou a založenou (myslím tu MSSQL), jinak se do ní logicky nemůžete dostat...

Co myslíte tím ..."použít registraci uživatelů od ASP.NET"?

Co konkrétně vám nejde? Vyhodí to nějakou hlášku? Zkopíroval jste si tu vaši DB na web? Hoďte sem connectionstring, kterým se pokoušíte připojit, jinak vám těžko někdo poradí, kde máte chybu...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

<configuration>

<connectionStrings>

<add name="ApplicationServices" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirectory|\database.mdf; Integrated Security=True;User Instance=True;Database=gmmwgsWWWWDDj"

providerName="System.Data.SqlClient" />

</connectionStrings>

Přes toto jsem se spojil s dtb. v MDF v App_Data. Funguje .

Na web jde umístit, ale jenom prázdná. Pokud obsahuje data ftp ji nepřenese. Jak přenést mdf z localserveru s daty?

Mám se vůbec zabývat s mdf? Není pomalá? Přišlo mi to jednodušší...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tyto problémy neřešte zde na fóru ,ale s webhostingem. Určitě mají nějaké podmínky a postupy jak databázy na webserver dostat, a určitě to nebude pouhým zkopírováním (ze security hlediska).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Aha, tak já jsem si myslel, že právě na řešení podobných problémů je toto fórum. Tak to se omlouvám.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Webhosting, totiž nemá nic jiného na práci, než odpovídat na moje přihlouplé začátečnické dotazy...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To by mě tedy zajímalo, co zde mám řešit...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Osvědčilo se mi používání klasické MSSQL databáze na webhostingu i u sebe na lokálu, je k tomu lepší přístup (hlavně pak na webu). Nechte si na webhostingu zřídit MSSQL databázi a pokud nemáte v tom MDF souboru moc dat, tak je tam nadatlujte ručně, nebo si vytvořte script, který data z toho vašeho souboru vytáhne a uloží do DB na webu...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback