Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 > >>

Dvojité bufferování

Dobrý den, Kreslím do Dim gIMG As Graphics = Graphics.FromImage(imgPicture). Při volání Me.Invalidate() se displej překreslí a celý blikne, jako by na moment zhasl a ihned se zobrazí znovu. Lze u tohoto způsobu vykreslování nějak použít dvojité bufferování, nebo nějak jinak omezit ono poměrně ne...

VB.NET, WinForms, Grafika

5 odpovědí
 
23.10.2008 11:25

Ondřej Linhart

Odeslání emailu z aplikace od uživatele

Prosím poradil by někdo vhodný způsob jak odesílat z aplikace email do mé schránky? Pomocí MailMessage to zřejmně není možné pokud nemám uživatelké jméno a heslo k serveru uživatele/odesílatele ? Pomocí emailového klienta je zase problém s přidáním přílohy. Předem děkuji

VB.NET, HTTP/HTML, Office

2 odpovědí
 
14.10.2008 20:37

Petr Mánek

problem s cudzim klucom

caute, mam takzto problem mama dve tabulky objednavky a detail_objednavky, v detail objednavky mam stlpec IDOBJEDNAVKA, ktory odakzujem na ID v tab. objednavky.mam urobeny dataset na obe tabulky. Na forme mam dva datagridwiev, ktore mi zobrazuju data s jednotlivzch tabuliek. A teraz problem...

VB.NET

13 odpovědí
 
12.10.2008 22:49

anonym

Jak zobrazit soubor jako link

Dobrý den, prosím poradí někdo jak zobrazit jméno souboru jako link ? V podstatě tak jako je např. zobrazena příloha v emailu. Do textboxu nebo richtextboxu. Děkuji

VB.NET, WinForms

5 odpovědí
 
09.10.2008 16:32

Petr Zajíc

Posun form pri zobrazeni sw klavesnice

Zdravim a omlouvam se za mozna divny dotaz... Nejsem zadny zkuseny programator, ale pro vlastni zabavu si delam app pro WM6, kterou pisu v VisualStudiu ve vb. A ted k problemu, nebo dotazu :-) Kdyz mam ve spodni casti formulare s vyuzitim okna pro text (TextBox) a otevru soft klavesnici...

VB.NET, WinForms

3 odpovědí
 
09.10.2008 7:23

anonym

převedení sekund na minuty a hodiny

Ahoj, tak jsem se zase zasekl. Vyřešil jsem problém se součtem času http://www.vbnet.cz/forum-tema--1643-sc_237_t_225_n_237_datetime.aspx Ale teď se mi něják nedaří přijít na to, jak převést sekundy na normální časovou hodnotu. Projížděl jsem funkci dateAdd ale nic jsem nenašel.Nepodařilo ...

SQL, Databáze

2 odpovědí
 
08.10.2008 16:46

Tomáš Herceg

Tvorba SQL dotazu z PRG

Zdravim, potřeboval bych vedět jestli je možné nasledujicí ulohu udělat efektivnejsi. Mam formular, který pomoci kriterii filtruje data( to je celkem jednoduche), ale ja dopředu nikdy nevim, které kriteria si uzivatel zvoly. Takže nemohu mít pevný SQL dotaz a jen dosazovat podmínky WHERE. S...

VB.NET

9 odpovědí
 
08.10.2008 16:42

Tomáš Herceg

Zpřesnění výpočtu

Mám příklad: a Visual Basic mi vyplivne že DesetCislo = 0.00024999999999997247 což je pro mé potřeby velmi nepřesné. Znamená to, že jsem se dostal na samotné hranice VisualBasicu a mám smůlu?

Algoritmy, .NET

6 odpovědí
 
07.10.2008 17:04

Michal Březina

rotace čtyřúhelníků

Ahoj přátelé, dělám jednoduchou hru pro nevidomé, starého známého Sokobana. Pochopitelně zcela vynechávám grafiku, ale geometrie mě nemine. Chci do hry přidat další objekty jako třeba různý nábytek, všechny ve tvaru čtverce nebo obdélníku. To přináší nutnost vyřešit jejich natáčení. Nec...

VB.NET

4 odpovědí
 
04.10.2008 14:18

anonym

Sčítání datetime

Ahoj, norazil jsem na další problém. V tabulce mám mimo jiné sloupce [čas od] , [čas do] a [délka trvání] přičemž [délka trvání]=[čas do]-[čas od]. To mám nastaveno ve vlastnostech tabulky jako vypočítávaný sloupec a funguje to ok. Myslel jsem že mám vyhráno, jenže když jsem zadal dotaz SELEC...

SQL

2 odpovědí
 
02.10.2008 13:39

Honza Dědek

Kontingenční tabulka

Ahoj, váhal jsem zda tento příspěvěk patří do SQL nebo sem. Jde o to že se ve své aplikaci snažím odbourat excel s různýma statistikama (prostě chci mít jen jeden exe soubor a žádný &quot;bordel&quot; okolo) :) Narazil jsem na potřebu nějákým způsobem ve své VB aplikaci vytvořit kontingenční tabu...

VB.NET

2 odpovědí
 
02.10.2008 10:48

Honza Dědek

Absolutní cesta ve VB.Net podruhé

Omlouvám se, pokud jsem měl další dotaz zařadit k prvnímu. Chci se zeptat, jak v kódu uvedeném v prvním dotazu napsat vše správně tak, aby se ze složky po kliknutí na tlačítko načítaly obrázky v PictureBoxu jeden po druhém. Teď se totiž už neobjevuje po spuštění kódu chybová hláška, ale taky se o...

VB.NET

2 odpovědí
 
01.10.2008 20:28

Viktor Langer

exchange

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jak stáhnout maily z exchange serveru? (snad se tomu říká parsing?), už jsem z toho zoufalý, nikde nic, jenon send, send... Pavel

ASP.NET WebForms

11 odpovědí
 
01.10.2008 15:49

anonym

Komprimace disku na serveru

Ahoj, mám dotaz trošku mimo programování, ale potřeboval bych poradit od zkušenějších. Mám k dispozici server kde je nainstalován Windows server 2003 R2. Na tomto serveru jsou sdílené adresáře,pár intranetových webů a SQL server. Abych ušetřil místo na disku používám komprimaci. Prozatím mám zkom...

Offtopic

2 odpovědí
 
30.09.2008 15:50

Honza Dědek

Absolutní cesta ve VB.Net

Dobrý den, jsem začátečník ve VB.Net a v programování vůbec. Jde mi o tento primitivní kód: Nemůžu za boha přijít na to, proč to nenačítá obrázky z oné složky. Nevím, kde dělám chybu. Byl bych moc vděčný, kdyby mi to někdo vvysvětlil.Vždy mi vyjede hláška, že jsou v cestě neplatné znaky, nebo že...

I/O operace, .NET

2 odpovědí
 
30.09.2008 13:12

anonym

Pole z ovladacich prvku

Zdravim, potim se nad problemem jak umistit na formular 50 buttonu a potom se na ne odkazovat klasicky pres index, ve VB 6 to bylo jednoduch CTRL+C a CTRL+V :-) Nyni potrebuji neco nasledujiciho: Nevite jak na to? Dekuji

VB.NET, Komponenty, WinForms

7 odpovědí
 
29.09.2008 14:05

anonym

Aplikace vždy na ploše

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak bych mohl aplikaci nastavit zobrazení na pracovní ploše. Pokud dám zobrazit plochu, aby tam byla zobrazena i ona aplikace, něco na styl Vista Gadgets ale pro všechny Win OS. Děkuji za odpověď

VB.NET

1 odpovědí
 
29.09.2008 9:04

Ondřej Linhart

HELP ASP.NET

Ahoj, Potřeboval bych pomoc s nasledujícím kodem. Potřebuji s textového pole &quot;rok&quot; po kliknuti na tlačítko &quot;rok1&quot; predat Querystring do SQL Select. Už nevím kde hledat. Diky Petr

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
29.09.2008 8:35

Petr Bilik

Upozorňování na nové příspěvky ve fóru

Zdravím! Nevím, je-li chyba na mém přijímači, ale poslední dobou jsem nezaznamenal žádné upozornění na nový příspěvek do vlákna, na které jsem reagoval. Delší dobu jsem se k diskusi na tomto serveru dostával spíše sporadicky (vlivem zaneprázdnění a pracovního vytížení), takže jsem tomuto fenomén...

Offtopic

2 odpovědí
 
28.09.2008 23:32

Viktor Langer

Wrapper na winmm.dll

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda existuje nativní wrapper na winmm.dll, který by byl tak nějak přátelský k začítečníkovi jako já a poskytoval běžnou funkcionalitu audio/video přehrávačů? Donedávna jsem skvěle vystačil s Mitov (http://www.mitov.com/ ) komponentami, které bravurně přehrávali...

VB.NET

3 odpovědí
 
27.09.2008 17:56

Ondřej Linhart

<< < 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback