Diskusní fórum    

Nové témaNové téma

<< < 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 > >>

Kreslení přes picturebox

Zdravím, pracuji na jednoduché nápovědě k programu. Na formu mám picturebox a potřeboval bych kreslit jednoduché čáry z pictureboxu mimo něj. Po nakreslení čáry příkazem: je čára, pod pictureboxem a nevím jak ji přesunout dopředu. Poradí někdo ?

VB.NET

5 odpovědí
 
18.12.2010 17:11

d d8

rozlíšenie obrazovky

pripravujem si vlastný screensaver no narazil som na 3 problémy dúfam že mi niekto dokáže poradiť: 1: Ako zistím rozlíšenie obrazovky teda Dim X as integer = ... 2: Ako zmením rozlíšenie obrazovka a 3: V nastaveniach prvku label si nemôžem vybrať všetky fonty ktoré mám v pc ide mi napr. &qu...

VB.NET

6 odpovědí
 
02.04.2009 12:14

anonym

LINQ to SQL, DataGridView a CommitChanges

Zabývám se teď technologiemi kolem LINQu a narazil jsem na zajímavý problém. Mějme POCO objekt, vygenerovaný z databáze pomocí toho klikacího udělátka ve Visual studiu, řekněme ZAKAZNIK. Dále, natáhneme z databáze zákazníky: Vrátí, řekněme 5 zákazníků, které nabinduji na BindingSource...

VB.NET

5 odpovědí
 
12.03.2009 16:37

Petr Zajíc

SelectedIndexChanged - brzke spusteni

Dobry den, snazim se delat ruzne filtrace databazovych dat pomoci ComboBoxu a nasledne zobrazeni v jinych prvcich - zejmena CheckedListBox. Jelikoz nemohu uplne vzdy pouzit zobrazeni dat jen a pouze pomoci vytvorenych relaci, sestavuji vzdy pri zmene dat v ComboBoxu novy SQL Command s paramet...

VB.NET, WinForms, Databáze

2 odpovědí
 
14.10.2008 21:18

Petr Zajíc

Email

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli by jste mi neporadily jak automaticky posílat emaily. Mám databázi s údaji a jednu emailovou adresu na kterou se bude vse posílat. Po vložení nových dat do databáze bych potreboval automaticky odeslat tyto data na email. Mockrát děkuji za radu.

ASP.NET WebForms

4 odpovědí
 
27.09.2008 9:21

Tomáš Herceg

Menu 001

Ahoj. Jak přidám do Menu programově položku??? Zkoušel jsem něco z intelisens ale nic moc... Díky

ASP.NET WebForms

3 odpovědí
 
10.09.2008 8:58

Ondřej Brožek

Me.Hide() při Form_Load

Zdravím, zajímalo by mě jak se dá schovat formulář hned při spuštění. Myslel jsem, že to půjde jednoduše takhle, ale nefunguje to

VB.NET

15 odpovědí
 
09.09.2008 22:42

Ondřej Linhart

uložení gridview

Stále řeším problém s uložením gridview do viewstate. Pokud použiji takové přiřazení,skončí to chybou: Typ System.Web.UI.WebControls.GridView v sestavení System.Web, Version=2.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a není označen jako serializovatelný. Popis: Při provádění akt...

ASP.NET WebForms

2 odpovědí
 
09.09.2008 17:08

anonym

Spojení dvou obrázků

Dobrý den, prosím nevíte někdo jak sloučit 2 obrázky do jednoho. mám: A chtěl bych z toho vytvořit: myBitmapC = myBitmapA+myBitmapB A ještě lepší by bylo, když si např na form do souřadnic X1 Y1 a X2 Y2 vykresím obrázek. A poté bych chtěl obrázek mezi těmito souřadnicemi uložit tře...

VB.NET

4 odpovědí
 
06.09.2008 0:20

Viktor Langer

Odchytavani souboru pro tisk

V jedne nejmenovane firme, pracuje jeden nejmenovany konstrukter. Vsude tvrdi, kolik ma prace, ze nestiha a jine nepravdive kravinismy. Jedna ze lží co tvrdí, je, že chodí po večerech do prace, kde údajne dodelava co nestihl pres den. Ovsem jednou byl pristižen, že po večerech sice chodi do prace...

Offtopic

3 odpovědí
 
05.09.2008 18:23

anonym

XNA

Dobrý den, měl bych pro některé z vás nejspíš nesmyslný a &quot;neužitečný&quot; dotaz ale zajímalo by mne, jestli lze vytvořit v XNA projekt založený na dll knihovnách. Vytvožil bych exe soubor který by měl odkazy na dll knihovny které by v sobě poskytovaly informace jako je heightmapy, obrázky...

VB.NET, XNA

1 odpovědí
 
05.09.2008 11:47

Tomáš Herceg

Necinnost aplikacie

Zdravim, hladal som to tu, ale nenasiel som. Ako zistim, ako dlho je aplikacia necinna?

Optimalizace, WinForms, .NET

1 odpovědí
 
04.09.2008 15:44

Ondřej Linhart

Visual Basic => Excel

Chtěl jsem se zeptat jak nejjednodušeji přes VB net zapisovat data do Excelovskeho souboru. Vim ze se tu na foru resil obraceny postup z Excelu do VB net, ale ja bych to potřeboval otočit.

VB.NET, VB6/VBA

5 odpovědí
 
04.09.2008 9:03

anonym

Založení knihovny

Dobrý den, Začínám se učit programovat v vb.net, píšu specializované aplikace pro zařízení( ta beží na jazyku podobném pascalu ). Hodně používám různé metody řazení jednoúrovňových polí( ne jen vzestupně a sestupně, ale i podle jiných krytérií). Nyní již takových metod mám poměrně hodně a ...

VB.NET

2 odpovědí
 
04.09.2008 8:57

Michal Plško

MsgBoxStyle.YesNo (text na tlačítkách)

Potřeboval bych poradit. Pracuji ve Visual Basic 2005 a text tlačítkách pro MsgBoxStyle.YesNo se mně zobrazuje v češtine( Ano, Ne). Potřeboval bych aby se zobrazovali v angličtině (Yes, No). Nevíte náhodou někdo jak to ošetřit? Děkuji, Petr

VB.NET, .NET

3 odpovědí
 
04.09.2008 8:01

anonym

restart heslo

Jaká je možnost restartování heslo na vbnet.cz? Děkuji

Offtopic

1 odpovědí
 
03.09.2008 19:04

Tomáš Herceg

logaritmická os v grafe

Zdravim vsetkych. Neviete mi niekto poradit s problemom? Programujem vo VB.NET 2005. V aplikacii mam ovladaci prvok &quot;Microsoft Chart Control v.6&quot; a zobrazujem v nom pomocou linioveho grafu hodnoty. Je vsak potrebne obcas vertikalnu os nastavit na logaritmicku a spat. Ked zadam kod: ...

VB.NET

0 odpovědí
 
03.09.2008 18:21

anonym

Vygenerované ID prvku u klienta

Dobrý den, Prosím vám, jakým příkazem zjistím ID prvku vygenerovaného u klienta? Chtěl bych v JAVASCRIPTU, který mám v masterpage vložit hodnoty do &lt;asp:TextBox&gt;, který mám v ContentPlaceHolder. Můj &lt;asp:TextBox id=&quot;DuvodOpusteni&quot;&gt; se po vygenerování změní v &lt;input ID=...

ASP.NET WebForms, JavaScript

3 odpovědí
 
03.09.2008 8:05

Robert

Kniha o XNA

neviete niekto či sa nepripravuj nejaký preklad knihy o XNA pre C#?

C#, XNA, Offtopic

3 odpovědí
 
31.08.2008 17:06

Ondřej Linhart

Systémová služba

Dobrý den, nedávno se tady p. Zdrazil ptal, jak spouštět program v určitou dobu, a p. Linhart mu radil ať aplikaci napíše jako sys. službu. Nedalo mi to a zkusil jsem si jednoduchou službu napsat. Problém nastal v momentě kdy jsem chtěl službu nainstalovat. Na MSDN jsem se dočetl o třídě ProjectI...

VB.NET

1 odpovědí
 
31.08.2008 14:17

Ondřej Linhart

<< < 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 > >>

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Chyba

zavřít

feedback