tisk z console application   zodpovězená otázka

Tisk, .NET

Zdravim, cely den hledam vsude mozne, ale zatim jsem nenarazil na moznost tisku z consolove aplikace VB.net, pouzivam VS2005.

Tak jestli by me nekdo mohl trochu nasmerovat. Dik

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

I když mě nenapadá proč dělat něco tak absurdního jako tisk z konzolové aplikace, dělá se to uplně stejně jako z Windows aplikace, akorát je třeba přidat odkaz na knihovnu System.Drawing a importovat jmenný prostor System.Drawing a System.Drawing.Printing.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dekuji, ale pise mi to chybu a dojde k zelenemu podtrzeni


Imports System.drawing.printing

( Warning 1 Namespace or type specified in the Imports 'System.drawing.printing' doesn't contain any public member or cannot be found. Make sure the namespace or the type is defined and contains at least one public member. Make sure the imported element name doesn't use any aliases. X:\cesta_k_projektu\Module1.vb 5 9 projekt)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Psal jsem, že je třeba přidat odkaz na knihovnu System.Drawing. To jste neudělal. Odkaz se přidá buď ve vlastnostech projektu nebo z nabídky Project/Add Reference...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback