ASP a NT přihlášení   otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

Prosím vás lze se pomocí ASP.NET přihlásit na server s NT účtem? Na spousta anglických stránkách je o tom psáno, ale mi se i přes implementaci jejich všech možných kódu toto nedaří. Pokaždé se mi objeví chybová hláška:

Login failed for user '(null)'. Reason: Not associated with a trusted SQL Server connection.

Co se nastavení serveru týká, myslím si že je vše O.K. protože NT přihlášení z aplikací psaných ve VB.NET funguje bez problému.

ConnectionString vypadá následovně:

   Data Source=adresa_serveru;Initial Catalog=jmeno_databaze;Trusted_Connection=yes

A také mám ve web.config podle toho co jsem našel na internetu vloženy tyto řádky:

    <authentication mode="Windows" />
    <identity impersonate="true" />
    <authorization>
      <allow users="*" />
    </authorization>

Už jsem zkoušel různé kombinace, ale chyba je stále stejná. Připadá mi jako by moje asp.net aplikace, nepředávala uživatelské jméno člověka přihlášeného pod NT účtem do domény.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback