Hledání v excelu v různých listech   otázka

VB6/VBA

Caute lidi,

mam dotaz, v excelu mam nekolik listu, na prvnim je seznam zbozi s umistenim ve skladu (cislo A001 znamena bunka v rade A, B001 bunka v rade B atd.), dalsi listy jsou jednotlive rady ve skladu s vyznacenymi bunkami (rada A, bunky A001 az A999, rada B, bunky B001 az B999 atd.) a potrebuji script na to, ze kdyz kliknu v seznamu zbozi na umisteni treba A005, tak aby se mi ukazala prislusna bunka v prislusnem sesite...u se s tim trapim dlouho a nejak na to nemuzu prijit..sem v tomhle zacatecnik:(...diky za kazdou radu...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pochopil jsem to tak že máte nějáký přehled položek ve skladu. Můj názor je ten, že takověto věci do excelu nepatří. Mnohem lepší by bylo vytvořit si jednoduchou databázi v accessu. Bude to mnohem efektivnější a také budete mít mnohem více možností při generování přehledů (například počet kusů určitého výrobku který je ještě na skladě atd.)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback