GPS na tabletu s windows 8   otázka

VB.NET

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak získat data z GPS na tabletu s windows 8. Na starších windows jsem to řešil přes COM, ale to se mi na windows 8 nedaří zprovoznit. Na microsoft MSDN jsem našel jen API windows.device.geolocatin ale to prý je až pro windows 8.1. http://code.msdn.microsoft.com/windowsap...

jinak mi všechny odkazy co jsem zatím našel končí na řešení pomocí COM.

prosím o radu, jak na to.

Děkuji

Voráč

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud vím dobře, tak by to ale mělo fungovat i pro 8.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

děkuji za odpověď. A máte pravdu, na MSDN jsem našel ukázkoví příklad GeolocationVB a ten to využívá i pod win8. Pokud si ho stáhnu a spustím, tak to funguje. když se kouknu do References - imported namespace, tak to tam je.

Mě se ale do mého projektu (windows form application) nedaří tohle naimportovat. Nikde to nemůžu najít. Teď se asi zeptám blbě, ale je to vůbec možné tam přidat, nebo to můžou používat jen ty WPF aplikace co jdou přes windows store.

Prosím o radu, jak a kde to najít a přidat, pod čím to vlastně je ukryté.

Děkuji

Voráč

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

tak už asi vyřešeno, použil jsem místo toho system.device.location, na počítači mi to funguje. Tablet sice aplikaci vůbec nespustí, a ani nenapíše žádnou chybu, ale to snad už nějak překonám.

děkuji

Voráč

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback