Přenos dat   otázka

ASP.NET WebForms

Ahoj, lze nějak ve visual studiu sledovat přenos dat? Chtěl bych dle toho zvolit vhodný hosting.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Možná jsem jen zabedněný, ale nějak jsem nepochopil dotaz. Jde vám o rychlost stahování z hostingu? Přijde mi jako nejrychlejší řešení si tam uploadnout nějaký větší soubor a pak ho stáhnout a změřit si dobu stahování ...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

nn... mám stránky, které chci nahrát na internet. A u hostingu (např. QSH) píšou, že Měsíční datový přenos je například 2GB. Mě zajímá, jestli to pro moje stránky bude stačit.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

S datovými limity je to těžké a v podstatě jinou možnost, než odhad nemáte. Záleží na tom, kolik tam méte obrázků, kolik předpokládáte uživatelů atp.

Nicméně 2GB je celkem málo, na freehostingu mám pouze jeden (hodně starý a už pár let neaktualizovaný:) ) web s týdenní návštěvností podle toplistu 100 až 150 lidí, přičemž datový přenos za den (neboť ten freehoster poskytuje přehled přenesených dat) 30MB, což dává za měsíc 900MB .... jen při 100/150 lidech.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já mám právě stránky nyní na freehostingu s denní návštěvností cca. 70 lidí a furt to roste :) Nepředpokládal jsem ale, že budu mít tak velký datový přenost. Včera mi to naměřilo 440659 kB, což se mi zdá hrozně moc. Proto jsem chtěl zjistit, jestli to náhodou nemůže být špatným kódem nebo něčím takovým, co bych jako začátečník mohl udělat - jestli je to možné.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback