Davkova konverze a vodoznak ve videu   zodpovězená otázka

VB.NET, I/O operace, Grafika

Dobry den,

nasel jsem jen tento web kde bych mohl najit odpoved. Potrebuji do velkeho poctu videii vlozit vodoznak. Hledal jsem po netu ruzne typy a rady a asi jako nejlepsi mi prijde LiveAlpha od firmy Convid. Plugin ktery dokaze pres Win. media encoder vlozit vodoznak a stejne tak to jde i do vice videii najednou Nejsem ale schopen pochopit z jejch manualu jak to provest. Programator nejsem, kdysi davno jsem neco delal ve VB ale to uz je dlouho. Muzete mi prosim poradit jak predelat batchencoder ktery je soucasti WMEncoderSDK aby byla i funkce pro pridani vodoznaku? Dekuji moc

Petr

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Vůbec nechápu smysl vašeho příspěvku. Programátor nejste a přesto se chcete pouštět do takto složitého úkolu. A pokud myslíte že vám to někdo jen tak pro nic za nic napíše tak na to můžete také zapomenout...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Obávám se, že to co chcete připomíná situaci, kdy člověk co postavil psí boudu potřebuje panelák. Tohle je dost složitá záležitost a její vyřešení je možné jen na základu značných programátorských zkušeností. Rádi pomůžeme s učením, ne s kompletním řešením celé úlohy. Na to bohužel nemá nikdo z nás pravděpodobně čas.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback