Registrace VB 2008 Express edition   zodpovězená otázka

VB.NET, Visual Studio, Offtopic

Chci se zeptat, jak se vlastně provádí registrace? Kde mám získat registrační kód?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já mám sice profesionál verzi, ale co si matně pamatuju:

Ve Visual Studiu menu HELP->REGISTER PRODUCT

Mělo by Vás to přesměrovat na stránku Microsoftu kde se zaregistrujete a po dokončení registrace Vám příjde na email který jste zadal při registraci key který zadáte do Visual Studia.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Já mám teď už taky profi, ale tento princip jsem taky absolvoval, akorát myslím, že kód se mi ukázal rovnou na stránce po odkliknutí zadání informací.... TIP: Pokud o sobě nechcete moc sdělovat zkontrolujte hvězdičky u políček ve formuláři ;-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky moc za rady, už jsem si konečně všiml, že v tom registračním dialogu jsou dva odkazy :-d

Můj odečítač obrazovky je nerozpoznal, nejspíš je to jenom pěkně barevně zvýrazněná část v textu - register now; registration benefits.

Už je to v pohodě zaregistrovaný.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tento příspěvek byl označen jako odpověď. Příště to prosím dělejte ručně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback