Grafy v ASP.NET   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den, nedávno jsem si stáhl volně dostupné komponenty od Microsoftu do Visual studia 2008 pro tvorbu grafů v ASP (http://weblogs.asp.net/scottgu/archive/2.... Naprogramované grafy bez problémů fungují na mém PC. Když jsem ale stránku přesunul na internet (aspweb.cz), tak se stránka s grafem vůbec nezobrazí. Obdržím jen chybové hlášení, že stránka nebyla nalezena. Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo podobné zkušenosti, případně zda někoho z Vás napadá, čím může být chyba způsobena. Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Jestli to píše, že stránka neexistuje, tak možná nebude problém v grafech. Když dáte objekt grafu z té konkrétní stránky pryč, tak se zobrazí a nebo to stále bude psát, že nebyla nalezena? Pokud chyba přetrvá, bude problém někde jinde...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zkoušel jsem graf odstranit - stránka není dostupná. Chyba se dokonce zobrazí i když úplně vyčistím kód. Jedinou možností je smazat default.aspx a nahradit jiným, pak se zobrazí. Může být tato chyba způsobena NetFrameworkem? Aby bylo možné doinstalovat komponentu pro grafy, musel jsem aktualizovat Framework na verzi 3.5 SP1. Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud chyba nenastane při nahrazení Default.aspx, tak původní stránka je špatná a vy tak máte 2 soubory k porovnání. Zkuste ho poslat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

U mě vše funguje tak jak má. Stránka s grafy se zobrazí.

Když si zkusíte založit nový web bez grafů, neudělá to ten samý problém? Já měl podobnou zkušenosti po nainstalování antiviru NOD32, nemáte ho také?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den, nevím zda jste správně pochopil problém. Na mém PC vše funguje bez problémů. Nepodařilo se mi však stránku s grafem zobrazit na internetu (http://ckz.aspweb.cz) Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Omlouvám se, spletl jsem si příspěvek s jedním ze starších. Zkuste přidat assembly System.Web.DataVisualization do složky bin.

Že stránka neexistuje to ukazuje, protože při chybě se snaží přesměrovat na neexistující:

http://ckz.aspweb.cz/GenericErrorPage.ht...

Pro zobrazení chyby přepište ve web.config řádek CustomErrors na:<customErrors mode="Off">

Díky tomu se zobrazí podrobnosti a vyčteme z toho víc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý den, dostal jsem se o krok dál, ale stále si s chybou nedokážu poradit. Nyní jsem obdržel následující chybové hlášení - The temp directory in chart handler configuration is not accessible [e:\wwwdata\LocalUser\ckz.ccb74a\www\]. Můžu Vás poprosit o objasnění této chyby? (celý výpis s chybovým hlášením najdete na http://ckz.aspweb.cz) Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

S takovou chybou jsem se nesetkal, vypadá to, že bude problém konfigurace na straně poskytovatele aspweb.cz. Zkuste se obrátit na něj do diskuzních fóre.

Jediné co mě napadlo je nastavit <identity impersonate="true"/> v konfiguračním souboru do sekce <system.web>.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Právě se mi podařilo problém vyřešit. Bylo nutné nastavit oprávnění pro zápis do adresáře tempImages. Po nastavení oprávnění se sránka bez problémů zobrazuje. Bez Vaší pomoci bych však problém nevyřešil, proto děkuji za pomoc!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback