fotodetail na webu   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Můžete mi někdo objasnit, čím se dá vyrobit dnes (leden09)již často používaný trik - totiž detail fotky produktu zobrazený na potemnělém pozadí stránky?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tento trik provádí JavaScriptový framework jménem LightBox. Na internetu se objevilo více verzí (zkuste Googlit), ale já mám rád tuto http://www.huddletogether.com/projects/l... . Vlastně to znamená, že vezmete zmenšeninu v IMG tagu, kterou uzavřete do odkazu na větší obrázek a do odkazového tagu ještě přidáte navíc atribut rel="lightbox". Potom do hlavičky stránky odkážete na asi 3 JS soubory a jeden stylesheet a všechno funguje, jak má. Pokud by se něco stalo (zakázaný JS, chyba na serveru), tak se při kliknutí na odkaz návštěvník dostane na velký obrázek bez efektu...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky ;-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jeste bych sem pridal celkem slusny GreyBox.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback