Visual Studio-uložené connectStringy   zodpovězená otázka

Visual Studio, .NET

Ahoj, tentokrát se můj dotaz netýká VB ale Visual Studia (nevím jestli by to tedy nemělo být spíš v off topicu).

Potřeboval bych vědět, kam si visual studio ukládá connectStringy pokud se připojujete k databázi přes klikacího průvodce. Do svých aplikací to nepoužívám, ale občas když něco nevím tak si to naklikám, abych se alespoň trochu inspiroval vygenerovaným kódem. Problém je, že connectStringů tam mám už moc (ještě z dob kdy jsem začínal programovat a naklikával si kde co, teď jsem si tam chtěl zrovna něco zkusit dát, řeším reportování do excelu).

Nevíte prosím někdo, kam se tyto informace ukládají nebo jak se jich zbavit? Hledal jsem ve složkách které se mi ukládají k projektům do dokumentů, ale nic jsem nenalezl.

Používám Visual Studio 2005 Profesional

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Tak první místo kde bych hledal by byla větev HKEY_CURRENT_USER v registru...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

nevím jestli je to ono, ale něco o těhle záležitostech píšou tady - http://msdn.microsoft.com/en-us/library/...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky vyzkouším.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback