Velikost Textboxu   zodpovězená otázka

VB.NET, ASP.NET WebForms

Předem se omlouvám za případnou trivialitu dotazu,ale samotného mě to asi netrkne.Tak tedy na formulář mám vloženou komponentu Textbox.Problém je ,že když uživatel maximalizuje aplikaci.Tak sice Form se "roztáhne",ale Textbox zůstane "malý" .Neví někdo jak mám udělat aby se s Formem roztáhl i Textbox . Všem děkuji za případné rady.

PS: Koukal jsem na videotutoriál v ASP.NET a v 6 díle je nabídnuta ke stažení databaze pro SQL MANAGEMENT STUDIO 2005 .Jenomže i přeto mi databáze nejde přidat.Máte také někdo podobný problém nebo je to chyba u mě ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nepomohlo by nastavení vlastností Anchor či Dock u Textboxu?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

K tomu se používají vlastnosti Anchor, Dock, nebo komponenty TableLayoutPanel a FlowLayoutPanel.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Super , oboum vám moc děkuji.Opravdu to bylo triviální.Zase jsem hledal složitosti tam kde nejsou.Ještě doufám,že se někdo vyjádří k tomu ASP.NET

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím, jde-li o stejný problém. Ale taky jsem se přes tento bod (přidání databáze) nemohl nejprve dostat. Už to asi nepopíšu přesně, ale pokud si vzpomínám, při pokusu o import databázového souboru jsem se dostal do fáze nějakého formuláře, na kterém byly 2 gridview, v horním se, pokud si dobře vzpomínám, realizovalo nějaké to add (databázového souboru). po jeho výběru se mi ve spodním gridu objevily 2 řádky - na prvním ten samotný natahovaný soubor, na druhém soubor stejně nazvaný ale ještě s nějakou další příponou (? .log ?), no a u toho mi to vždy nahlásilo, že ho nemůže najít. Tak jsem ho z toho spodního gridu vymazal a načetlo mi to bez problémů.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Výborně,po Vašem návodu se mi to povedlo přidat.Pouze upozorním pokud i ostaní měli problém jako já.Aby ten chybějící soubor *.log smazali hned než kliknou na ok.(Důvodem je,že by jinak i přes to smazání na druhý pokus vylítla chybová hláška)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback