vbnet - domovská stránka   zodpovězená otázka

Offtopic

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda-li by nešlo udělat aby se při kliknutí na logo "vbnet.cz" otevřela domovská stránka (to samé co se stane při kliknutí na "Home").

Vždycky když chci přejít na domovskou stráknu kliknu intuitivně na logo (a text) a nic se nestane. Já jen jestli by to šlo, když ne, tak ne, nic se neděje.

Fajn web :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrá připomínka. Občas mě to taky rozčilovalo. Přidáno.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky moc,

ale ve Firefoxu BIG PROBLÉM - Nejde se přihlásit.

V IE je odkaz pouze nad logem (začíná logem a končí písmenem "z" v adrese "vbnet.cz") - při najetí na logo se zobrazuje klasická šipka

Ve Firefoxu je odkaz nad celým horním "bannerem" (začínám logem a končí až za pravým stínem stránky, "překrývá" tedy odkazy na přihlášení a registraci) - místo šipky se zobrazí ručička.

Doufám že tu nezačne diskuze IE vs. Firefox. Každý je zvyklý na něco jiného. Bohužel každý prohlížeč, jak jde vidět, funguje trochu jinak a každou stránku nezobrazí stejně :(

Abyste se s tím nemuseli zbytečně trápit, tak by stačilo posunout začátek odkazu pod úroveň přihlašovacích údajů a zúžit odkaz aby nezasahoval do textu "videotutoriály" apod. V jednoduchosti je síla :)

Díky za připadnou nápravu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dva tabulátory to vyřeší, nicméně opravit by se to jistě mělo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Á, zasloužil bych si pár facek. Opravoval jsem to naslepo. Hned ráno to spravím.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Vůbec nic se neděje. I mistr tesař se utne (i když to není tak hrozný :)).

Já jen že jsem marně klikal a ono mě to furt házelo na domovskou stránku. Pak jsem zjistil že tam je odkaz přes celej "banner".

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Teď už vše vypadá OK.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkujeme.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky. Dobrá práce :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback