praktické příklady   zodpovězená otázka

VB.NET

Dobrý den, jsem naprostý začátečník a momentálně si projíždím seriál VB.NET od začátku, který je mimochodem skvělý, vše je srozumitelně popsáno a vysvětleno, tudíž mi to usnadňuje pochopení základů.

Můj dotaz zní, jestli není k sehnání nějaký souhrn praktických příkladů od těch nejjednodušších až po ty složitější, abych sám mohl trénovat a zjišťovat, jak na tom jsem. Nemusí být u příkladů ani řešení a kód, jak se dopracovat k výsledku, jenom bych pak měl nutkání na něj nahlížet. Zkrátka jen nějaké příklady, které bych si mohl zkusit sám naprogramovat. Předem děkuji za jakoukoliv pomoc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

101 praktických příkladů pro VB.NET i C#, přímo od Microsoftu. Nádherně rozděleno do kategorií (I/O, grafika, databáze, atd.):

http://www.microsoft.com/en-us/download/...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback