Lze použít Cookies v DLL   zodpovězená otázka

VB.NET, ASP.NET WebForms

Dobrý den,

Lze využívat v DLL knihovne cookies stejně jako ve webové aplikaci? jedná se mi o vytvoření DLL kde bude funkce která provede dotaz do SQL a vracene hodnoty ulozi do cookies.

HttpContext.Current.Response.Cookies("DATA")

Děkuji moc.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Není mi jasné, k čemu by mělo něco takového sloužit. Můžete rozvést čeho se snažíte dosáhnout?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji Vám za odpověď jedná se mi o toto:

Tvořím DLL knihovnu pro více projektů (universální) využívali by ji kolegové pri tvorbe webových aplikací. Zároveň nechci aby mi do kodu hrabali bez meho vědomí (především z důvodů udržitelnosti verze). Dotet to tak je kolega zapomene ze na serveru je upravena verze oproti me a jiny ji prepise mou verzi a je konec :(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud je kód z DLL aplikace vyvolán v rámci webového požadavku, je samozřejmě možné použít HttpContext a zapsat cookies. Budete jen potřebovat přidat odkaz na System.Web, aby v DLL projektu byly třídy k dispozici.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji naimportoval jsem System.Web a vse bezi.

Jeste jednou diky moc ...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback