Velká písmena v TextBoxu   otázka

VB.NET, Komponenty, WinForms

Prosím neví někdo kde se dá nastavit v textboxu vlastnost, která umožní do textboxu psát jen velkýma písmenama. Hledal jsem v tomto fóru, ale nic jsem nenašel. Našel jsem jen vlastnost Password Char která mění zadaný text do textboxu na zvolený znak, ale změnu malých písmen na velké jsem nenašel.

Poradí někdo prosííím.

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Nastavuje se to vlastností CharacterCasing:

TextBox1.CharacterCasing = CharacterCasing.Upper

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Stačilo by kdyby jste chvíli hledal ve vlastnostech textboxu. Ta vlastnost se jmenuje CharacterCasing . Této vlastnosti nastavte hodnotu Upper a máte hotovo.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Osobně by mě zajímalo, jaký "frajer" mi klikl -1 .Co se Vám na mém příspěvku nelíbilo ? Řešení je správně tak o co jde ? (Doufám , že se aspon pan dotyčný ozve.Jen mě to zajímá.)

nahlásit spamnahlásit spam 4 / 4 odpovědětodpovědět

Jestli si někdo neklikl jen tak, pak motiv mohl mít třeba tazatel, kterého jste svojí odpovědí tak trochu napomenul. To každý nesnese.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

To jsem se také domníval.Pokud ovšem nemá zájem se sám snažit , tak se mu nemusím snažit vůbec pomáhat.Je to jeho mínus.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Děkuji všem za pomoc.

To bylo ono co jsem potřeboval.

Ještě jednou díky.

Pavel

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Zdravím, já to nebyl. Něco takového mě neurazí. Jsem rád za každou odpověď od vás skušených programátorů.

Pavel

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback